Hlavní navigace

KAKTUS Software uvádí na trh redakční systém WebPublisher 2008

[Tisková zpráva] Praha, 29. listopadu 2007 – Společnost KAKTUS Software, poskytovatel softwarových řešení a služeb v oblasti informačních technologií, oznámila uvedení nejnovějšího redakčního systému WebPublisher 2008 založeného na Microsoft Office SharePoint Server. Systém poskytuje společnostem možnost efektivního a flexibilního vytváření a správy jednoho i více internetových portálů dle jejich požadavků a potřeb.

Sdílet

Pomocí redakčního systému WebPublisher 2008 je možné snadným a rychlým způsobem centrálně vytvářet a spravovat portály a webové prezentace. Umožňuje publikaci dokumentů včetně obrázků a příloh, vytváření firemních zpravodajů, anket, dotazníků a mnoho dalších funkcí a nástrojů. WebPublisher 2008 je postaven na nejnovější verzi systému Microsoft Office SharePoint Server 2008 a Windows SharePoint Services 3.0.

Provozovatelům portálů a webových stránek přináší WebPublisher 2008 celou řadu výhod. Systém je možné bez problémů integrovat do jednotného prostředí intranetu, umožňuje sdílení dokumentů s ostatními aplikacemi, centrální správu uživatelů a jejich oprávnění, jednoduchou implementaci a v konečném důsledku efektivnější správu a úsporu lidských i finančních zdrojů.

Uživatelé mohou WebPublisher 2008 jednoduše a intuitivně ovládat bez nutnosti dlouhého zaškolení v prostředí kompatibilním s kancelářskými aplikacemi Microsoft Office. Připojit se k redakčnímu systému je možné kdykoliv a odkudkoliv prostřednictvím internetového prohlížeče. Systém rovněž obsahuje procesně a událostně řešená workflow postavená na mnohaletých zkušenostech společnosti KAKTUS Software z vývoje redakčních systémů na míru podnikům z nejrůznějších oblastí.

Více o redakčním systému WebPublisher 2008 je možné získat na www.kaktus.cz/web­publisher.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).