Hlavní navigace

KAKTUS Software vylepšil a optimalizoval DeskHelp pro Hospodářskou komoru ČR

[Tisková zpráva] Praha, 12. listopadu 2008 – Společnost KAKTUS Software, poskytovatel softwarových řešení a služeb v oblasti informačních technologií, oznámila, že úspěšně dokončila úpravy helpdeskového řešení nazvaného DeskHelp pro Hospodářskou komoru ČR (http://www.komora.cz/). Na zakázce společnost KAKTUS Software spolupracovala s firmou DELTAX Systems.

Sdílet

Systém svojí funkčností vychází z původní verze, kterou společnost KAKTUS Software dále rozšířila. Základním cílem projektu bylo celkové zvýšení kapacity systému, zvýšení jeho obslužnosti, snížení reakčních dob systému na uživatelsky přijatelnou úroveň a zvýšení dostupnosti systému při webovém přístupu.

Systém byl obohacen o naimplementovaný diskusní modul a doplněn o možnosti určení zastupitelnosti uživatelů, kdy každému uživateli je možné nastavit zástupce po definovanou dobu. Došlo také k automatizaci sledování blížících se a prošlých termínů prostřednictvím „hlídacího agenta“. Aplikace DeskHelp nyní umožňuje automatickou archivaci starých požadavků v předem definovaných hodinách. Mezi nové funkcionality v systému patří podpora prohlížeče Firefox 3.0. Samozřejmostí byla úprava uživatelského rozhraní, které bylo přizpůsobeno aktuálnímu vzhledu ostatních systémů Hospodářské komory

Helpdeskové řešení DeskHelp slouží Hospodářské komoře ČR kromě interního použití i ke zpracovávání požadavků zaslaných prostřednictvím veřejné služby podnikatelům – Informačního místa pro podnikatele. Prostřednictvím tohoto formuláře na adrese http://poradna­.komora.cz/ má kdokoliv možnost se obrátit zdarma s jakýmkoliv problémem souvisejícím s podnikatelskou činností.

Vylepšené helpdeskové řešení je postaveno na platformě .NET s použitím databázového serveru SQL 2005.

O Hospodářské komoře ČR
Hospodářská komora České republiky je subjektem zastupujícím podnikatelskou veřejnost v České republice a neodmyslitelnou součástí hospodářského života v České republice. Chrání zájmy svých členů – malých, středních a velkých podniků, sdružujících se v regionální síti komor a v živnostenských společenstvech.

O KAKTUS Software
KAKTUS Software je dynamicky se rozvíjejícím softwarovým developerem. Od svého založení v roce 1997 poskytuje profesionální služby a vyvíjí technologicky vyspělý software s hlavním důrazem na systémy založené na internetových a intranetových technologiích. V rámci vývoje softwaru společnost KAKTUS Software úzce spolupracuje s předními technologickými partnery, mezi které patří například společnosti Microsoft a Oracle. Svá řešení poskytuje podnikům a organizacím z nejrůznějších odvětví. Portfolio zákazníků je velmi široké a zahrnuje nejen střední podniky, ale také giganty z oborů telekomunikací, obchodu, pojišťovnictví, logistiky, dopravy i státní správy apod. Více informací o společnosti lze nalézt na www.kaktus.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).