Hlavní navigace

KAKTUS Software vylepšil internetový potápěčský obchod www.divershop.cz

[Tisková zpráva] Praha, 13. července 2009 – společnost KAKTUS Software, poskytovatel softwarových řešení a služeb v oblasti informačních technologií, oznámila, že rozšířila a upravila internetový obchod s potřebami pro potápěče www.divershop.cz, který provozuje OLSON, největší a nejstarší společnost v oblasti potápění.

Sdílet

K hlavním vylepšením v e-shopu, který nabízí potřeby pro potápění na www.divershop.cz, je rozšíření volby zobrazení o anglický jazyk. Dále bylo zapracováno filtrování nabízených výrobků podle výrobců a rozšířen byl také způsob doručení přes PPL službu jak po celé České republice, tak i v zahraničí. Zavedení platebního systému umožňuje zákazníkům platit bezpečně kartou po Internetu. Díky dalším úpravám je nyní možné získat na stránkách internetového obchodu podrobné informace o dostupnosti zboží a o jeho převzetí a možnost zobrazování cen v eurech.

Celý systém e-shopu je postaven na technologii od společnosti Microsoft, implementován je v .NETu s využitím Framework 2.0 a jako datové úložiště je využit databázový systém MS SQL 2005.

OLSON patří k největším a nejstarším firmám na českém trhu v oblasti potápění. Služby spojené s potápěním nabízí již od roku 1991. Ve své největší prodejně na 450 m² v Holešovické tržnici v Praze lze najít kompletní nabídku vybavení pro sportovní i profesionální potápění. Své rozsáhlé služby poskytuje koncovým zákazníkům, stejně jako obchodníkům s potápěčskou technikou nebo instruktorům potápění.

O KAKTUS Software
KAKTUS Software je dynamicky se rozvíjejícím softwarovým developerem. Od svého založení v roce 1997 poskytuje profesionální služby a vyvíjí technologicky vyspělý software s hlavním důrazem na systémy založené na internetových a intranetových technologiích. V rámci vývoje softwaru společnost KAKTUS Software úzce spolupracuje s předními technologickými partnery, mezi které patří například společnosti Microsoft a Oracle. Svá řešení poskytuje podnikům a organizacím z nejrůznějších odvětví. Portfolio zákazníků je velmi široké a zahrnuje nejen střední podniky, ale také giganty z oborů telekomunikací, obchodu, pojišťovnictví, logistiky, dopravy i státní správy apod. Více informací o společnosti lze nalézt na www.kaktus.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).