Hlavní navigace

KAKTUS Software vylepšil weby www.cressi.cz a www.fordivers.cz pro potápěče

[Tisková zpráva] Praha, 7. května 2008 – společnost KAKTUS Software, poskytovatel softwarových řešení a služeb v oblasti informačních technologií, oznámila, že vylepšila webové portály www.cressi.cz a www.fordivers.cz zabývající se potápěním a prodejem potřeb pro potápěče.

Sdílet

Úprava obou portálů prošla dvěma základními fázemi. V první fázi došlo ke grafickým úpravám stránek včetně přidání editovatelného menu a automatizace updatu skladu. Návštěvníkovi portálů tak změna stránek přinese kromě hezčího vzhledu a lepší přehlednosti i zcela aktuální informaci o tom, zda je zboží v internetovém shopu skladem či nikoliv. Zákazníci mohou využít i splátkového prodeje.

Na první pohled ne tolik patrná, ovšem neméně důležitá, druhá fáze spočívala zejména v propojení obou internetových shopů, které je nyní možné administrovat přes jedno uživatelské rozhraní. Součástí vylepšení, které společnost KAKTUS Software provedla, byla i SEO (Search Engine Optimization) optimalizace pro vyhledávače, která slouží k zobrazení portálů na předních místech ve výsledcích vyhledávání přes fulltextové vyhledávače.

Na internetových stránkách www.cressi.cz se lze informovat či si rovnou zakoupit potápěčské vybavení této italské značky. Portál www.fordivers.cz nabízí prodej různých značek určených pro potápění a zároveň informuje o kurzech potápění či potápěčských zájezdech. Kromě jiného zde může návštěvník stránek vybírat z více než 90 druhů a barev potápěčských masek.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).