Hlavní navigace

KAKTUS Software vytvořil novou webovou prezentaci pro společnost XERTEC a. s.

[Tisková zpráva] Praha, 16. září 2008 – společnost KAKTUS Software, poskytovatel softwarových řešení a služeb v oblasti informačních technologií, oznámila, že dokončila vývoj internetové prezentace pro společnost XERTEC a. s. (www.xertec.cz). Od původního vzhledu se prezentace liší zejména na první pohled novým svěžím designem. Zároveň s novým vzhledem přibyly další informace a funkční možnosti prezentace.

Sdílet

Internetové stránky jsou členěny na tři hlavní části, které jsou zaměřené na hlavní činnosti společnosti XERTEC – frankování, obálkování a skartování. U každé z nich je možné si prohlédnout videoprezentaci, která danou činnost dokumentuje.

Vkládání videoprezentací do dokumentů a vytváření videogalerií jsou založeny na nových modulech redakčního systému WebPublisher 2009 vyvinutého společností KAKTUS Software. V rámci administračního rozhraní je nyní nově možné přidávat a spravovat videoprezentace, které jsou následně publikovány na portál prostřednictvím moderní streamové technologie MS Encoder. Na klientské části je pak využita technologie SilverLight, která umožní velmi kvalitním, rychlým a efektním způsobem obdržené video v reálném čase prezentovat.

Redakční systém WebPublisher 2009 dále umožňuje vytváření firemních zpravodajů, anket, dotazníků, zadávání pracovních nabídek a dalších funkcí a nástrojů.

O společnosti XERTEC a. s.
Společnost XERTEC a. s. dodává na český trh kompletní sortiment kancelářských strojů a zařízení na zpracování dokumentů a korespondence, které slouží pro skládání, obálkování, frankování dopisů, tisk adres, otevírání dopisů i skartaci dokumentů. Dále provozuje velkoobchod kancelářským vybavením a kopírovací centrum. Více informací o společnosti lze nalézt na www.xertec.cz.

O KAKTUS Software
KAKTUS Software je dynamicky se rozvíjejícím softwarovým developerem. Od svého založení v roce 1997 poskytuje profesionální služby a vyvíjí technologicky vyspělý software s hlavním důrazem na systémy založené na internetových a intranetových technologiích. V rámci vývoje softwaru společnost KAKTUS Software úzce spolupracuje s předními technologickými partnery, mezi které patří například společnosti Microsoft a Oracle. Svá řešení poskytuje podnikům a organizacím z nejrůznějších odvětví. Portfolio zákazníků je velmi široké a zahrnuje nejen střední podniky, ale také giganty z oborů telekomunikací, obchodu, pojišťovnictví, logistiky, dopravy i státní správy apod. Více informací o společnosti lze nalézt na www.kaktus.cz.