Hlavní navigace

KAKTUS Software vyvinul webový marketingový systém pro hodnocení servisních středisek VOLVO v Německu

[Tisková zpráva] Praha, 26. května 2010 – Společnost KAKTUS Software, poskytovatel softwarových řešení a služeb v oblasti informačních technologií, oznámila, že ve spolupráci s IT-Tecture, německým dodavatelem IT projektů, vyvinula a implementovala marketingový a hodnotící systém autorizovaných servisních středisek automobilky VOLVO na území Německa. Webový systém byl uveden pod názvem VOLVO Assistance a slouží pracovníkům automobilky k analýze rychlosti, kvality a spokojenosti zákazníků se službami autorizovaných servisních středisek.

Sdílet

Systém VOLVO Assistance poskytuje centrále společnosti VOLVO cenná data v podobě celkové spokojenosti zákazníků a kvality poskytovaných služeb jednotlivých autorizovaných servisních středisek. Takto získaná zpětná vazba vytváří hodnocení servisních středisek, která posléze vedou ke zjištění aktuálního stavu a poskytují náměty k dalšímu zlepšování služeb, a tím i ke zvyšování zákaznické spokojenosti.

VOLVO Assistance je reportovací systém, do něhož jsou v první fázi importována data se záznamy automobilových nehod či poruch vozidel. Data jsou posléze zpracována a na základě zvolených parametrů jsou vygenerovány klasické papírové dokumenty se žádostí o účast v systému hodnocení poskytnuté služby. Zákazníci autorizovaných středisek automobilky VOLVO se tak mohou k systému přihlásit zadáním jedinečného přístupového kódu.

K vyplnění časově nenáročného dotazníku na Webu je zákazník motivován získáním voucherů na zakoupení příslušenství k automobilům značky VOLVO. Otázky v dotazníku klientské části systému jsou generovány dynamicky, dle struktur definovaných v datových zdrojích tak, aby byli pracovníci automobilky VOLVO schopni pružně reagovat na nové trendy či změny v postupech.

VOLVO Assistance je dalším projektem, na kterém se společnost KAKTUS Software podílela v rámci dlouhodobé spolupráce s německým partnerem IT-Tecture. K předchozím projektům se například řadí ServiceLister.de, ReparateurFUXX.de či webové systémy pro společnost Webasto, všechny z automobilového odvětví.

O IT-Tecture
IT–Tecture je divizní společností Dr. Schnell & Dr. Hensel GmbH. Společnost se zaměřuje především na rozvoj IT projektů v oblasti vysoké kvalitní přidané hodnoty webových aplikací, internetových produktů a pro optimalizaci podnikových procesů. IT–Tecture spolupracuje s partnery především v oblasti automobilového průmyslu, mezi které patří například společnost FORD Deutschland, eBay Motors, Webasto a MOTOSO.de. Více informací o společnosti lze nalézt na www.it-tecture.de.

O KAKTUS Software
KAKTUS Software je dynamicky se rozvíjejícím softwarovým developerem. Od svého založení v roce 1997 poskytuje profesionální služby a vyvíjí technologicky vyspělý software s hlavním důrazem na systémy založené na internetových a intranetových technologiích. V rámci vývoje softwaru společnost KAKTUS Software úzce spolupracuje s předními technologickými partnery, mezi které patří například společnosti Microsoft a Oracle. Svá řešení poskytuje podnikům a organizacím z nejrůznějších odvětví. Portfolio zákazníků je velmi široké a zahrnuje nejen střední podniky, ale také giganty z oborů telekomunikací, obchodu, pojišťovnictví, logistiky, dopravy i státní správy apod. Více informací o společnosti lze nalézt na www.kaktus.cz.