Hlavní navigace

KAKTUS Software získal dvě nové kvalifikace od Microsoftu

[Tisková zpráva] Praha, 16. června 2010 – Společnost KAKTUS Software, poskytovatel softwarových řešení a služeb v oblasti informačních technologií, oznámila, že v rámci programu Microsoft Partner získala dvě nové kvalifikace „Web Development Competency“ („Vývoj webových řešení“) a „Portals and Collaboration Competency“ („Portály a spolupráce“).

Sdílet

Kvalifikace „Web Development Competency“ prokazuje schopnost společnosti dodávat webová řešení, které umožní zákazníkům provozovat jejich podnikání účelněji a provádět transakce efektivně. Podmínkou k získání tohoto oprávnění bylo složení odborných zkoušek a alespoň tři zákaznické reference, které jsou zaměřeny na nasazení, přizpůsobení či údržbu systému Microsoft. NET Framework 3.5, Microsoft. NET Framework 2.0 nebo Microsoft Office SharePoint Server 2007.

„Portals and Collaboration Competency“ opravňuje k potřebným dovednostem pro vývoj a nasazení internetu, extranetu popř. intranetových stránek a dalších integrovaných řešení. Podmínkou k získání certifikace bylo složení odborných zkoušek a prezentace alespoň třech zákaznických referencí na projektech, které se zaměřují na vývoj a nasazování portálů, přičemž řešení využívá alespoň jednu z požadovaných technologií, např. Office SharePoint Server.

Společnost KAKTUS Software je dlouhodobým Microsoft Gold Certified Partnerem a v minulosti již získala kvalifikace: „Custom Development Solutions“ (Vývoj zákaznických řešení), „ISV/Software Solutions“ (Řešení pro nezávislé výrobce softwaru) a „Information Workers Solution Competency“ (Řešení pro práci s informacemi). Partneři na úrovni Gold Certified jsou elitními partnery Microsoftu, kteří se těší nejvyšší zákaznické podpoře. Tito partneři mají nejlepší znalosti a schopnosti implementovat technologická řešení, která souvisí s konkrétními obchodními potřebami.

O KAKTUS Software
KAKTUS Software je dynamicky se rozvíjejícím softwarovým developerem. Od svého založení v roce 1997 poskytuje profesionální služby a vyvíjí technologicky vyspělý software s hlavním důrazem na systémy založené na internetových a intranetových technologiích. V rámci vývoje softwaru společnost KAKTUS Software úzce spolupracuje s předními technologickými partnery, mezi které patří například společnosti Microsoft a Oracle. Svá řešení poskytuje podnikům a organizacím z nejrůznějších odvětví. Portfolio zákazníků je velmi široké a zahrnuje nejen střední podniky, ale také giganty z oborů telekomunikací, obchodu, pojišťovnictví, logistiky, dopravy i státní správy apod. Více informací o společnosti lze nalézt na www.kaktus.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).