Hlavní navigace

KAKTUS Software získal kvalifikaci „Information Workers“ od společnosti Microsoft

[Tisková zpráva] Praha, 13. srpna 2007 – Společnost KAKTUS Software, poskytovatel softwarových řešení a služeb v oblasti informačních technologií, oznámila, že v rámci programu Microsoft Partner získala novou kvalifikaci „Information Workers Solution Competency“ (Řešení pro práci s informacemi) se specializací „Enterprise Content Management and Forms“ (Správa podnikového obsahu a formulářů).

Sdílet

Tato kvalifikace je určena pro společnosti disponující prověřenou odborností v používání softwaru Microsoft k vytváření řešení pro osoby pracující s informacemi, která podporují zvyšování individuální, týmové a firemní produktivity. Podmínkou k získání certifikace bylo složení odborných zkoušek a prezentace alespoň třech zákaznických referencí na projektech, které se zaměřují na návrh, vývoj a nasazování portálů, přičemž řešení využívá alespoň jednu z požadovaných technologií, např. MS Office SharePoint Server 2007.

Společnost KAKTUS Software je dlouhodobým Microsoft Gold Certified Partnerem a v minulosti již získala dvě kvalifikace: „Custom Development Solutions“ (Vývoj zákaznických řešení) a „ISV/Software Solutions“ (Řešení pro nezávislé výrobce softwaru). Partneři na úrovni Gold Certified jsou elitními partnery Microsoft, kteří se těší nejvyšší zákaznické podpoře. Tito partneři mají nejlepší znalosti a schopnosti implementovat technologická řešení, která souvisí s konkrétními obchodními potřebami.

O KAKTUS Software
KAKTUS Software je dynamicky se rozvíjejícím softwarovým developerem. Od svého založení v roce 1997 poskytuje profesionální služby a vyvíjí technologicky vyspělý software s hlavním důrazem na systémy založené na internetových a intranetových technologiích. V rámci vývoje softwaru společnost KAKTUS Software úzce spolupracuje s předními technologickými partnery, například společnostmi Microsoft a Oracle. Svá řešení poskytuje podnikům a organizacím z nejrůznějších odvětví, namátkou lze jmenovat Uniqa Pojišťovnu, Panasonic, Kooperativu, Callin, Czech-In, DHL, Městský úřad Prahy 1, Hospodářskou komoru a mnoho dalších. Více informací o společnosti lze nalézt na www.kaktus.cz.