Hlavní navigace

Kamila Nývltová poslední hlasy poroty vyřazenou finalistkou X Factoru

[Tisková zpráva] X Factor se pomalu blíží k velkému finále. Ve hře zůstávají poslední čtyři finalisté a za tři týdny již budeme znát historicky prvního vítěze, který navíc získá milion korun jako prémii.

Sdílet

Praha 12. května 2008 – Jedno prvenství již má ovšem X Factor po včerejšku za sebou. Prvním porotcem, který přišel o všechny své soutěžící, se po vyřazení stal Ondřej Soukup. Je tedy již zcela jisté, že X Factor nevyhraje žádná z mladých nadějí z kategorie 15–24 let. Naopak šance rapidně stouply Gábině Osvaldové, která v soutěži opět udržela všechny své tři finalisty. Naději Petra Jandy živí již jen vokální skupina All X, která včera přežila svůj druhý duel Kdo s koho?!

Kamila Nývltová se se soutěží rozloučila v kole s názvem Noc oživlých legend, pro které si zvolila slavný hit skupiny Queen The show must go on a píseň Son of a preacher man od Dusty Springfield. V duelu Kdo s koho?! o jejím vyřazení rozhodla Gábina Osvaldová, která dala přednost brněnským All X.

Poslední čtyřka finalistů se o postup do semifinále utká v Americké noci v neděli 18. května od 20 hodin na Nově. Poté, kdy každý z finalistů odzpívá jednu písničku, se rozběhne hlasování, které moderátor Leoš Mareš ukončí po 23. hodině v rozhodnutí Kdo s koho?! O vyřazení poprvé nebudou rozhodovat porotci, ale soutěž přímo opustí soutěžící, který získá od diváků nejnižší počet hlasů.