Hlavní navigace

Stopatnáctikilovou Kamilu matka nikdy neobjala, nikdy od ní neslyšela slova chvály! Změní se tento stav díky pořadu Jste to, co jíte?

[Tisková zpráva] Dvaadvacetiletá studentka Kamila nadevše miluje smažák, hranolky s tatarkou a sladkosti. Víno kupodivu tvoří 1/3 jejího pitného režimu! Ani její matka – věčná dietářka, která je zvyklá hladovět, Kamile nejde příkladem a při vaření tukem nešetří! Tímto způsobem života se Kamila dopracovala ke 115 kg, což je i při její výšce 188 cm moc! Proto chce udělat ve svém životě zásadní změnu – zhubnout a s nezdravým způsobem života skoncovat. Vyloupne se z ošklivého káčátka krásná labuť, kterou její matka za úspěch konečně poprvé v životě pochválí nebo dokonce obejme?

Sdílet

V rodině studentky Kamily se dietářství evidentně dědí, už její matka podstupovala drastické diety a trápila se hladem, takže není divu, že i Kamila v tomto „rodinném trendu“ pokračuje. Teď se ale rozhodla, že s tímto zajetým stylem rádoby hubnutí skončí a nastaví svůj stravovací režim úplně jinak! Jestli jí v tom její matka bude oporou, ještě uvidíme; Kamila totiž od své matky nikdy neslyšela slova chvály, ocenění, nikdy se neobjaly. Její matka to vysvětluje: „Já taková nejsem. Na pusinkování, objímání jsem doma zvyklá nebyla.“ I přesto na sebe chvíle dojemného sblížení a první objetí matky a dcery nenechá dlouho čekat. Dojde i na slzy dojetí!

Kamila miluje sladkosti, smažák s hranolky a tatarkou patří k jejím oblíbeným pokrmům! Stravuje se dost často ve fast foodech, vymlouvá se, že vaření nestíhá kvůli škole, ale vařit vlastně vůbec neumí. Nemá ráda sport, zato posezení s přáteli v restauraci nikdy neodmítne. „Díky“ tomu tvoří víno 1/3 jejího pitného režimu!

Když už je Kamila vyšší než většina holek kolem ní, nechce budit pozornost ještě svými špeky. Uvidíme, jestli bude v hubnutí úspěšná a dodrží předepsaný režim, nebo bude muset splnit „bič“, který si na sebe sama vymyslela, pokud neuspěje: skočit bungee jumping s pavoukem v ruce…

Nelehkou cestu za zdravým životním stylem studentky Kamily uvidíme ve čtvrtek 15. března od 21.20 na Prima family.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).