Hlavní navigace

Kamion HP letos v Česku vykraden nebyl! Představil se v Praze a míří na Sázavafest

[Tisková zpráva] PRAHA / SÁZAVA, 30. července 2009 - Téměř čtyři měsíce si pobude na cestách po 11 evropských zemích v rámci Listen 2U Tour obří kamion společnosti Hewlett-Packard, který dnes zavítal do Prahy a otevřel své brány v pražské Alza.cz v Jateční ulici v Holešovicích. Svým návštěvníkům HP nabídne na evropském turné do konce října celkem 55 prezentačních dní.

Sdílet

Díky zvýšeným bezpečnostním opatřením se neopakovala nepříjemná situace z minulého roku, kdy jej na stejném místě v noci z 11. na 12. listopadu navštívili nezvaní hosté a odnesli si vystavovaná zařízení v hodnotě více než půl miliónu korun, včetně horkých novinek z řady notebooků pro domácnost HP Pavilion – a další průběh evropské „spanilé jízdy“ HP tak byl nějaký čas ohrožen.

Zítra truck HP pokračuje na festival O2 Sázavafest. Návštěvníci festivalu jsou totiž typickou cílovou skupinou, na kterou HP svým projektem míří. Celoevropská kampaň Listen2U je totiž zaměřená na mladé lidi, kteří využívají zejména multimediální funkce svých notebooků: poslech hudby, prohlížení fotografií, stříhání videa nebo přístup k populárním komunikačním sítím Facebook či YouTube.

„Těšíme se na novou formu prezentace našich notebooků pro mladé,“ zve na O2 Sázavafest marketingový ředitel Divize osobních počítačů společnosti HP Česká republika a Slovensko, Petr Trešl. „Věříme, že jim v trucku nabídneme celou řadu aktivit a informací, které je zaujmou.“ HP Truck, do kterého má kromě obchodních partnerů, odborníků a novinářů přístup také široká veřejnost, představuje kompletní portfolio notebooků HP Pavilion, a to včetně novinek, které nejsou v České republice dosud v prodeji. Patří k nim například HP Pavilion dv-1100, dv7–2000, dv3–2000 nebo HP Touchsmart IQ800 s inovativní dotykovou technologií. Pro dívky je připravena speciální edice HP Mini 1000 Vivienne Tam.

Turné odstartovalo 1. července ve Španělsku a přes Francii zamířilo do ČR. Odtud se kamion HP odebere do Maďarska, Rumunska, Bulharska a Turecka, odkud přes Itálii, Rakousko a Polsko doputuje do Velké Británie, kde svou pouť 26. října zakončí. Více informací najdete na: www.hp.com/lis­ten2U.

O společnosti HP
HP, největší technologická společnost světa, zjednodušuje používání technologií jednotlivcům i firmám prostřednictvím portfolia tiskových řešení, osobní výpočetní techniky, softwaru, služeb a IT infrastruktury. Další informace o společnosti HP (NYSE: HPQ) jsou k dispozici na webu www.hp.com.