Hlavní navigace

Kancelář prezidenta republiky zvolila Aliatel...

[Tisková zpráva]

Sdílet

Kancelář prezidenta republiky zvolila Aliatel jako dodavatele hlasových telekomunikač­ních služeb

Přední alternativní operátor směřuje svou nabídku služeb také na sektor municipalit a veřejných institucí; spolupráce s úřadem nejvyššího ústavního činitele je toho důkazem

Praha, 11. února 2004 --

Kancelář prezidenta republiky se Správou Pražského hradu se rozhodla převést většinu svých telekomunikačních služeb pod alternativního operátora. Společnost Aliatel se tak stává rozhodujícím dodavatelem hlasových služeb pro úřad nejvyššího ústavního činitele.

Aliatel poskytuje své telekomunikační služby na místo dosavadního dodavatele, kterým byl Český Telecom. Lepší podmínky předložené Aliatelem znamenají pro Kancelář prezidenta republiky a Správu Pražského hradu až 25% snížení telekomunikačních nákladů. Navíc díky přenositelnosti čísla zůstávají všechna telefonní čísla Kanceláře prezidenta republiky a Správy Pražského hradu nezměněna.

Součástí instalovaných služeb bylo i připojení vily prezidenta republiky k internetu. Aliatel jako jediný z operátorů splnil specifické podmínky přesně dle potřeb zadavatele a celý proces od objednávky až po samotnou instalaci uskutečnil během 48 hodin.

Generální ředitel společnosti Aliatel Bernhard Fanger vidí v získání nového klienta významný krok v prosazování strategie své firmy, která je ve svých službách orientována nejen na sektor společností z oblasti podnikání, a to včetně sektoru malých a středních firem, ale také svou nabídku přizpůsobuje zastupitelstvům a veřejným institucím z oblasti státní správy, školství či kultury. „Kancelář prezidenta republiky jako úřad nejvyššího ústavního činitele považujeme za klíčového klienta v oblasti segmentu státních a veřejných institucí. V budoucnu chceme naše zastoupení v tomto segmentu ještě více zvýraznit prostřednictvím programů, které stojí na našich špičkových technologiích, ekonomické výhodnosti a profesionalitě našich zaměstnanců.“

ALIATEL a.s.
poskytuje v garantované kvalitě výběr spolehlivých datových, telefonních a internetových služeb. Aliatel je držitelem mezinárodně uznávaného certifikátu kvality ISO 9001:2000 a zároveň prvním operátorem, který od července 2002 nabízí plnohodnotné telefonní služby v rámci volby operátora. Aliatel byl oceněn v rámci žebříčku Deloitte Fast50 pro rok 2003 jako nejrychleji rostoucí technologická společnost ve střední Evropě. Akcionářská struktura Aliatelu je ze 60 % tvořena rozvodnými energetickými akciovými společnostmi (Severomoravská energetika, a. s., Jihomoravská energetika, a. s., Jihočeská energetika, a. s., a Západočeská energetika, a. s., mají po 10,33 %, Pražská energetika, a. s., a Severočeská energetika, a. s., po 9,33 %). Zbývajících 40 % akcií je v držení německé RWE Com GmbH & Co. oHG.

Další informace: Pavel Kaidl, PR Manažer společnosti Aliatel, tel./fax: 2 2525 3152, e-mail: press@aliatel.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).