Hlavní navigace

Kancelářské produkty Xerox získávají ocenění za kvalitu a poměr ceny a výkonu

[Tisková zpráva] Praha, 25. srpna 2009 – Sháníte novou tiskárnu či multifunkční zařízení, které disponuje výjimečnou kvalitou tisku, je spolehlivé a má výborný poměr ceny a výkonu? Nespoléhejte jen na to, co říká výrobce. V prvním pololetí roku 2009 získala celá řada zařízení Xerox pro kancelářský tisk celkem 101 ocenění a uznání od významných výzkumných firem, technologických publikací a analytiků.

Sdílet

Barevné i černobílé stolní tiskárny a multifunkční zařízení Phaser letos získaly 23 ocenění. Patří mezi ně:

  • Ocenění „Editor's Choice“ pro multifunkční zařízení Phaser 3635 od časopisu Better Buys for Business a zařazení do jejich publikace „Black-and-White Printer Multifunctional Guide“.
  • Tiskárna Phaser 7500DN obdržela ocenění „Editor’s Choice“ od časopisu PC Magazine, přičemž získala 4,5 z pěti možných hvězdiček.
  • Zařízení Phaser 6128MFP obdrželo ocenění „Pick” pro rok 2009 od společnosti Buyers Laboratory jako „výjimečné osobní barevné multifunkční zařízení“.
  • Rodina multifunkčních zařízení WorkCentre rovněž dosáhla v prvním pololetí významných úspěchů, když obdržela sedm ocenění „Editors Choice“ od Better Buys for Business. Zejména pak řada barevných zařízení WorkCentre 7400, která získala:
    • tři ocenění „Pick” pro rok 2009 od Buyers Laboratory;
    • hodnocení „Exceptional“ znamenající pět z pěti hvězdiček od společnosti BERTL;
    • a ocenění za „výjimečné výsledky při úspoře energie“ od Buyers Laboratory.

Xerox získal letos dosud 19 ocenění „Editor’s Choice“ od Better Buys for Business a pět ocenění „Pick“ pro rok 2009 od Buyers Laboratory.

„Množství ocenění, které kancelářská zařízení Xerox letos získala, zdůrazňují kvalitu naší produktové řady, a to od malých stolních tiskáren po velkoobjemové kancelářské systémy, které tisknou, kopírují, faxují a skenují v jediném zařízení,“ řekl Rick Dastin, prezident divize Global Product Delivery Group společnosti Xerox.

XEROX CZECH REPUBLIC prodává na našem trhu publikační tiskové systémy, černobílé a plnobarevné multifunkční kopírovací stroje s faxy a tiskárnami, velkoformátové stroje a tiskárny, stejně jako software pro document management. Ke všem strojům dodává Xerox i spotřební materiál a poskytuje kompletní servis a údržbu. Do nabídky firmy rovněž patří celá škála služeb v oblasti tvorby, zpracování, archivace a řízení toku dokumentů s cílem eliminace investičních nákladů a úspory personálních a provozních nákladů zákazníka a zefektivnění jeho obchodních procesů. Těmto službám se věnuje samostatná divize XGS (Xerox Global Services).