Hlavní navigace

Kapsch provede virtualizaci podnikového prostředí společnosti TÜV SÜD CEE

[Tisková zpráva] Společnost Kapsch s.r.o. uspěla v soutěži na virtualizaci serverové infrastruktury pro TÜV SÜD CEE. Díky řešení VMWare tak pomůže optimalizaci a efektivnímu řízení standardních podnikových IT prostředí od stolního prostředí až po datové centrum firmy.

Sdílet

VMWare Infrastructure nabízí funkce jako je zabudované řízení, optimalizace zdrojů, dostupnost aplikací a automatizace provozu, díky nimž lze snížit náklady na transformaci a zvýšit provozní efektivitu, flexibilitu a úroveň služeb IT. Mezi hlavní přínosy zákazníkovi patří snížení pořizovacích a provozních nákladů na nové servery, zjednodušení administrace serverového prostředí a snadná rozlišitelnost virtuálních serverů i fyzického hardwaru. Přidanou hodnotou je rychlá a snadná obnova při výpadku a možnost zálohování bez nutnosti zastavení serverových služeb. Kapsch s.r.o. je certifikovaným VMWare partnerem a disponuje vyškolenými konzultanty pro tyto služby.

„Vybrali jsme si Kapsch jako našeho dlouhodobého partnera v oblasti systémové integrace mimo jiné také proto, že je držitelem certifikace na produkty VMWare a poskytnul nám vyškolený tým specialistů. Jinými slovy, byl nám schopen dodat řešení v celé své komplexnosti, což naší firmě ušetřilo čas i peníze“, dodává Julius Orgován, IT Manager společnosti TÜV SÜD CEE.

Více informací naleznete na http://www.vmwa­re.cz/.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).