Hlavní navigace

KAREL GOTT POPŘEJE TANDEMU K TŘETÍM NAROZENINÁM

[Tisková zpráva] Zpěvák a několikanásobný Zlatý slavík Karel Gott bude tento pátek v devět hodin speciálním narozeninovým hostem Tandemu Jana Rosáka.

Sdílet

Rozhlasová talk show Českého rozhlasu Region Tandem slaví své třetí narozeniny a její moderátor Jan Rosák je chtěl samozřejmě prožít s nějakým významným hostem. „Volba byla vcelku jasná, jen jsme nevěděli, zda se vejdeme do Karlova nabitého programu. Naštěstí to ale vyšlo a jsem za to velmi rád,“ dodává sám Jan Rosák.

Jaké měl Karel Gott dětství? Jak vzpomíná na své hudební začátky a také působení v Las Vegas? Co ho přivedlo k malování? To vše a ještě mnoho dalších zajímavých věcí se dozvíte ve vysílání Českého rozhlasu Region už tento pátek, 6. června 2008 v 9:00 hodin, ve speciálním narozeninovém Tandemu s Karlem Gottem.

Tandem je rozhlasová talk show Jana Rosáka, do které si tento moderátor zve známé a zajímavé hosty, kteří ve své profesi něco dokázali – herce, zpěváky, lékaře, sportovce, architekty, spisovatele… Během hodiny – každý den 9:00–10:00 – s nimi moderátor probere nejrůznější témata týkající se jejich pracovního i soukromého života.

Český rozhlas Region je regionální stanice Českého rozhlasu pro území Středočeského kraje. Vysílá na frekvencích Beroun 88,4 FM; Benešov 99,0 FM; Příbram 100,0 FM; Mladá Boleslav a Nymburk 100,3 FM; Rakovník 100,4 FM; Kutná Hora, Kolín a Kladno 100,5 FM. V průběhu dne poskytuje Český rozhlas Region svým posluchačům nepřetržitý proud informací převážně regionálního charakteru (zprávy každou hodinu, ráno každých 20 minut), aktuální i náročnější publicistiku, kvalitní hudbu (pop, country, folk, dechovka) a zábavu.

Večer a v noci vysílá pořady určené národnostním a sociálním menšinám, komponované hudební pořady i pořady kontaktní a zábavné. Ke stěžejním pořadům Českého rozhlasu Region patří talk show Jana Rosáka Tandem, do které si tento moderátor zve známé osobnosti našeho kulturního a společenského života, dále pořad o vaření Pochoutky, jehož autory jsou Naďa Konvalinková a Patrik Rozehnal a v neposlední řadě i hudební pořad U muziky s Josefem Zímou a pravidelný týdeník o zahrádkaření a kutilství Hobby magazín Eduarda Hrubeše. Český rozhlas Region – rádio vašeho kraje. www.region.roz­hlas.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).