Hlavní navigace

Karel Šíp natočil nové díly Všechnopárty

[Tisková zpráva] Natáčení premiérových dílů populární talk show Karla Šípa Všechnopárty pokračuje podle výrobního plánu, dva nové natočil Karel Šíp začátkem tohoto týdne. Diváci je uvidí hned následující dva páteční večery na ČT1. Hosty oblíbeného moderátora budou tento pátek Mladé naděje české hudební scény – zpěvačka a herečka Olga Lounová, skladatel a zpěvák David Deyl a zpěvák, skladatel a textař Petr Bende.

Sdílet

„Všechnopárty je vlastně sedavé zaměstnání. Natáčení jejích nových dílů jsem absolvoval bez problémů. Když sedím, nic mě nebolí. Problémy mi trochu dělal příchod a odchod z jeviště. Mám ztíženou chůzi, protože moje kyčle zlobí nějaká virová infekce. Ale to není podstatné. Důležité je, že do pátečního dílu jsem si pozval mladé pěvecké naděje, které se snaží prorazit v dnešním šoubyznysu. Byli bezvadní a komunikace s nimi mě baví,“ řekl nám dnes vpodvečer Karel Šíp.

Talk show Karla Šípa Všechnopárty se těší stálé divácké oblibě. Například její premiérový díl s Dětskými hvězdami Pavlem Mangem, Jakubem Třasákem a Filipem Antoniem, vysílaný 10. Února, si nenechalo ujít 1 437 tisíc dospělých diváků.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).