Hlavní navigace

Karneval má 50 tisíc domácností připojených k internetu

[Tisková zpráva] Jubilejním 50tisícím zákazníkem vysokorychlostního internetu od Karnevalu se stal Petr Janovský z Pardubic. Karneval zažívá nebývalý zájem o připojení k internetu, který se promítl do 250procentního meziročního růstu počtu zákazníků této služby. Další možnost růstu všech kabelových operátorů je přitom značná. Připojení k internetu prostřednictvím operátora kabelové televize může v Česku využít přes milion domácností – to představuje zhruba 2,5 milionu obyvatel ve všech regionech.

Sdílet

PRAHA, 21. dubna 2006 – Karneval Media, poskytovatel služeb kabelové televize, vysokorychlostního internetu a telefonních služeb, nyní registruje přes 50 tisíc zákazníků vysokorychlostního internetu a stovky dalších se přihlašují každým dnem. Jubilejním 50tisícím zákazníkem se stal Petr Janovský z Pardubic, který si objednal tarif TURBO 5M (5000/500 kbps).

„Vybral jsem si kabelový internet od Karnevalu, protože nabízí nejlepší poměr ceny a rychlosti na trhu. Navíc nemusím platit několikasetkorunový paušál za pronájem telefonní linky, jako tomu je u služby ADSL nabízené přes rozvody Českého Telecomu,“ řekl Petr Janovský z Pardubic. Jako jubilejní zákazník zdarma obdržel roční připojení k internetu rychlostí 7000 kbps a televizní kabelovou nabídku KOMPLET se čtyřiceti kanály včetně filmového kanálu HBO.

Poptávka po připojení ke kabelovému internetu strmě roste. „Meziroční růst počtu zákazníků dosahuje 250 procent. Jen za poslední dva měsíce nám přibylo přes šest tisíc zákazníků. Přičítáme to naší agresivní prodejní strategii. Nabízíme například rychlost 1 Mb/s pod 500 korun včetně DPH bez jakýchkoli dalších poplatků,“ řekl komerční ředitel Karnevalu Wei‑Hai Chu. Nejvíce se prodává tarif s rychlostí 3000 kbps za 580 korun bez DPH (690 Kč s DPH). Více jak polovina zákazníku využívá některý z rychlejších tarifů, které začínají na 3000 kbps.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).