Hlavní navigace

Karneval Media a UPC sjednocují internetové nabídky

[Tisková zpráva] Praha 1.3.2007. Počínaje dneškem se mění internetová nabídka společnosti Karneval Media. Karneval ruší prodej stávajících internetových služeb TURBO a nově nabízí celkem sedm internetových služeb – Starter, Easy, Light, Classic, Plus, Extreme a Professional s následujícími parametry:

Sdílet

Tabulka UPC

V praxi to znamená, že až na několik výjimek sjednocuje své internetové služby s obdobnými službami sesterské společnosti UPC.

Výjimkami jsou chybějící služba Flex, balík bezpečnostních programů Smart Guard a služba Dvojnásobný upload – ty začne Karneval nabízet až během příštích měsíců.

Pro dosavadní zákazníky internetových nabídek Karnevalu se aktuálně nic nemění – mohou se však rozhodnout k okamžitému přechodu na novou nabídku za jednoduchých podmínek.

„Obě společnosti dosud nabízely velmi atraktivní internetové služby, které se lišily dílčími výhodami – jednou ve prospěch zákazníků Karnevalu, podruhé ve prospěch zákazníků UPC. Nová sjednocená nabídka bude během dalších měsíců výhodnější pro všechny bez rozdílu,“ slibuje provozní ředitel UPC a jeden z jednatelů společnosti Karneval Média Petr Jílek a dodává: „začali jsme podstatným navýšením doporučeného objemu stahovaných dat a budeme pokračovat obdobně podstatným navýšením rychlostí. Naším cílem je, aby náš vysokorychlostní internet byl stále nejlepší co se týká poměru kvalita/výkon/ ce­na.“

Vysokorychlostní internet UPC je podle šetření společnosti Digimark v letech 2005 a 2006 nejoblíbenější vysokorychlostní internetovou službou v České republice. Mezi jeho přednosti patří především stálé připojení 24 hodin denně za pevně stanovenou částku, mnohonásobně rychlejší přenos dat než při použití telefonní linky, kompletní instalace, kterou provádí vyškolený technik, výhodný poměr technická kvalita/výkon/cena, modem propůjčený zdarma a žádné další nutné náklady, např. poplatky za telefon.

S jednotlivými nabídkami jsou dále spojeny další bezplatné výhody jako e-mailové adresy s různým počtem aliasů, volný prostor pro vlastní stránku, volný prostor pro poštovní schránku (mailbox) a exkluzivní přístup na portál upclive s diskusními skupinami, počítačovými hrami, aktuálním zpravodajstvím a řadou zajímavých kontaktů. K přednostem patří rovněž služby profesionální technické podpory Klientského centra UPC a Karnevalu. Internet od UPC nebo Karnevalu je možné si předplatit samostatně, bez objednávky kabelové televize či telefonních služeb.