Hlavní navigace

KASA.cz rozšiřuje sortiment o šperky

[Tisková zpráva] Přední český internetový obchod KASA.cz zahájil prodej bižuterie a šperků pro ženy, muže i děti. Rozšířil tak svůj sortiment o další oblast, která logicky doplňuje aktuální portfolio, které vedle spotřební elektroniky, nábytku, dětského a sportovního zboží zahrnuje i hodinky a parfémy. Na stránkách KASA.cz si v sekci Parfémy a hodinky můžete prohlédnout či nakoupit více než 5000 šperků mnoha českých i světových značek a všech cenových kategorií. Dražší šperky je možné zakoupit i na splátky.

Sdílet

„Vedle tradičních luxusních značek jako je například známý český výrobce Dafnil či světoznámý Champs Elysées nabízíme i značky proslulé svým moderním designem a použitím méně tradičních materiálů. K nim patří například Tribal, Fibo Steel či Inori ,“ uvedla Jitka Součková, marketingová manažerka internetového obchodu KASA.cz. „Díky obecným výhodám eshopů navíc dokážeme zákazníkům v mnoha případech nabídnout výhodnější ceny než v kamenných obchodech, často až o 10 %“ dodala.

O internetovém obchodu KASA.cz
Přední český internetový obchod KASA.cz nabízí kompletní sortiment od audio-video techniky, přes bílé zboží, spotřební elektroniku, sportovní potřeby, auto-moto či zahradní techniku až po kosmetiku, dětské vybavení, hračky a další. Celkem zahrnuje více než 1 000 světových značek. KASA.cz již 10 let poskytuje zákazníkům řadu nadstandardních služeb. Podrobnosti získáte na www.kasa.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).