Hlavní navigace

KASA.cz rozšiřuje svůj sortiment o prodej nábytku

[Tisková zpráva] Internetový obchod KASA.cz, dvojka na českém trhu, spouští v rámci svého internetového obchodu prodej nábytku a bytových doplňků. KASA.cz tak reaguje na současný trend stále rostoucího podílu zboží prodaného na internetu a uspokojuje tak poptávku zákazníků, kteří prodej nového sortimentu jistě uvítají.

Sdílet

Nová sekce prodeje nábytku na internetových stránkách KASA.cz obsahuje více než 5000 samostatných prodejních položek. Zákazníkovi se nabízí široká škála veškerého typu nábytku, bytových doplňků a příslušenství. Sekce nábytku je přehledně zpracována podle jednotlivých typů nábytku, aby každý zákazník rychle a efektivně našel přesně to, co hledá. KASA.cz tak poskytuje komplexní zařízení rodinných domů, bytů, kanceláří i komerčních prostor.

Ředitel Martin Kasa k rozšíření sortimentu na internetovém portálu KASA.cz dodává: „Jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům nabídnout další novou sekci. Vyslyšeli jsme zájmu našich zákazníků a rozšířili nabídku o nábytek. Mnoho uživatelů internetu si na pohodlné nákupy u počítače zvyklo a očekává možnost nákupu tohoto sortimentu na stránkách KASA.cz.“

Vybraný a objednaný nábytek bude k zákazníkům rozvážen dopravou se zaškoleným personálem po celé České republice. KASA.cz tím zaručuje, že zboží nebude poškozeno během transportu. Pokud si ale zákazník objedná zboží ze sekce nábytku v celkové ceně vyšší než 3000 Kč, automaticky dostává dopravu zdarma. Služby zahrnují například i vynášku zboží do vyšších pater.

Také u této sekce mohou zákazníci nakupovat zboží na splátky.