Hlavní navigace

KASA.cz rozšiřuje svůj sortiment o prodej nábytku

[Tisková zpráva] Internetový obchod KASA.cz, dvojka na českém trhu, spouští v rámci svého internetového obchodu prodej nábytku a bytových doplňků. KASA.cz tak reaguje na současný trend stále rostoucího podílu zboží prodaného na internetu a uspokojuje tak poptávku zákazníků, kteří prodej nového sortimentu jistě uvítají.

Doba čtení: 1 minuta

Nová sekce prodeje nábytku na internetových stránkách KASA.cz obsahuje více než 5000 samostatných prodejních položek. Zákazníkovi se nabízí široká škála veškerého typu nábytku, bytových doplňků a příslušenství. Sekce nábytku je přehledně zpracována podle jednotlivých typů nábytku, aby každý zákazník rychle a efektivně našel přesně to, co hledá. KASA.cz tak poskytuje komplexní zařízení rodinných domů, bytů, kanceláří i komerčních prostor.

Ředitel Martin Kasa k rozšíření sortimentu na internetovém portálu KASA.cz dodává: „Jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům nabídnout další novou sekci. Vyslyšeli jsme zájmu našich zákazníků a rozšířili nabídku o nábytek. Mnoho uživatelů internetu si na pohodlné nákupy u počítače zvyklo a očekává možnost nákupu tohoto sortimentu na stránkách KASA.cz.“

Vybraný a objednaný nábytek bude k zákazníkům rozvážen dopravou se zaškoleným personálem po celé České republice. KASA.cz tím zaručuje, že zboží nebude poškozeno během transportu. Pokud si ale zákazník objedná zboží ze sekce nábytku v celkové ceně vyšší než 3000 Kč, automaticky dostává dopravu zdarma. Služby zahrnují například i vynášku zboží do vyšších pater.

Také u této sekce mohou zákazníci nakupovat zboží na splátky.