Hlavní navigace

KASA.cz se jako první zapojila do systému mPeníze

[Tisková zpráva] Internetový obchod KASA.cz se jako první zapojil do revolučního platebního systému mPeníze, který právě dnes společně na trh uvádějí mBank, unikátní internetová banka spadající do finanční skupiny Commerzbank, a největší český internetový vyhledávač Seznam.cz. Platební systém mPeníze představuje mimořádný platební nástroj a ucelený systém online bankovnictví.

Sdílet

Od 18. srpna 2008 mohou klienti mBank objednávat i platit za svoje nákupy přímo na stránkách internetového obchodu KASA.cz. Díky systému mPeníze tak realizují potřebné bankovní transakce na jednom místě. Systém mPeníze je je zákaznicky velmi přívětivý a disponuje naprostou jednoduchostí a bezpečností – zákazník platí prostřednictvím svého účtu a to bez poplatku.

Martin Kasa, ředitel společnosti KASA.cz ke spuštění systému mPeníze na stránkách KASA.cz dodává: „mPeníze jsou jediným on-line platebním systémem, který náš obchod v tuto chvíli nabízí. Spojení platebního systému s největším internetovým portálem v České republice, společně s rozumným cenovým nastavením za transakci, nám přijde natolik zajímavé, že jsme se rozhodli jej podpořit.“

Implementaci systému mPeníze na Kasa.cz velmi brzy zaregistrují také uživatelé Seznamu a to na službě Zboží.cz . „Tady bude u každého obchodu implementujícího mPeníze link na nový platební systém a v průběhu září sem přibude také nový filtr. S jeho pomocí budou moci uživatelé hledat třeba jen v těch elektronických obchodech, kde budou moci platit prostřednictvím mPeněz“, říká mluvčí Seznamu Rita Gabrielová.

Zejména vysoká sazba u plateb byla v mnoha případech důvodem, proč se některé obchody dosud k žádnému platebnímu systému nepřipojily. „Jsme rádi, že si KASA.cz vybrala mPeníze. Obecně budou platby obchodníků v rámci mPeněz nižší než u konkurenčních systémů. mPeníze ale nejsou jen pouhým platebním nástrojem, ale uceleným systémem online bankovnictví na českém trhu. Do budoucna nabídneme všem další možnosti, které nám pomohou změnit chování lidí, kteří na českém internetu nakupují,“ dodává Tomáš Vyšohlíd, PR & CMC manager mBank.

Pro nejrychlejší zákazníky, kteří mPeníze využijí, připravila mBank ve spolupráci s KASA.cz soutěž. První 100., 200. a 300. klient, který nakoupí na internetových stránkách KASA.cz a k platbě využije systém mPeníze, získá poukaz na nákup na KASA.cz v hodnotě 5 000,– Kč.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).