Hlavní navigace

KASA.cz – Staňte se profesionálním recenzistou!

[Tisková zpráva] Internetové obchodní centrum KASA.cz spustilo již v říjnu na svých stránkách textové recenze. Nyní spouští úplně novou službu - VIDEORECENZE ZBOŽÍ. Zákazník si tak může udělat lepší představu o produktu ještě před jeho koupí. Videorecenze pro KASA.cz zajišťuje zkušený tým projektu DigIT. Recenze však mohou natáčet i samotní uživatelé, kteří tak mohou získat finanční odměnu.

Sdílet

Videorecenze spustilo obchodní centrum KASA.cz po delším testování a každý měsíc se zákazníci na stránkách obchodu setkají s novými příspěvky. Videorecenze pro KASA.cz připravují Jan Březina a Petr Mára, kteří stojí za projektem DigIT.cz a jejich příspěvky jsou zhruba 5 minut dlouhé. K prohlížení není potřeba žádný speciální přehrávač, stačí klasický internetový prohlížeč a standardní připojení k internetu. „Chceme pomocí videa recenzovat hlavně produkty běžné spotřební elektroniky, jako jsou digitální fotoaparáty, notebooky, mobilní telefony nebo DVD rekordéry. O takové zboží mají naši zákazníci největší zájem a videorecenze jim může pomoci v rozhodování. Nechceme, aby recenze produkty pouze chválily. Chceme prodávat pouze kvalitní zboží a nemáme důvod prodávat zboží, se kterým jsou jiní zákazníci nespokojení,“ říká Martina Kasa, ředitel obchodu KASA.cz.

Zapojit se do vytváření videorecenzí může kdokoli, kdo má kameru či webkameru. Recenze musí být delší než 30 vteřin, ale kratší než 5 minut, datová velikost maximálně 10 MB a video musí být ve formátech *.mpeg, *.avi nebo *.flv. Pokud recenze bude uveřejněna na webu KASA.cz, získá autor poukázku na 100 Kč.

Již v říjnu letošního roku obchod KASA.cz spustil jako první službu textových uživatelských recenzí. Kdokoli tak může k produktu prodávanému na KASA.cz napsat svoje poznatky, plusy a mínusy. Ostatní návštěvníci navíc mohou o užitečnosti dané recenze přímo hlasovat. Tvůrce té nejlepší, která bude mít k 15. 12. 2007 nejvíce pozitivních hlasů, získá odměnu v hodnotě 10.000 Kč. Uživatelských recenzí je k dnešnímu dni na KASA.cz více než 1500. Každý den zákazníci vloží zhruba 60 nových příspěvků.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).