Hlavní navigace

Katalog firem na Tiscali.cz v nové podobě a s novým obsahem

[Tisková zpráva] Tiscali Firmy – http://firmy.tiscali.cz – nabízejí od března novou podobu a nový obsah. Přes 370 tisíc záznamů s informacemi o firmách a institucích, včetně kontaktních informací, telefonických i mailových kontaktů a samozřejmě nechybí propojení s Google Mapy.

Sdílet

Díky spolupráci s Internet Trading jsme schopni poskytnout našim uživatelům velmi kvalitní firemní katalog, který se vytvářel několik let.“ říká ke spuštění nové podoby firemního katalogu Kamil Koupý, produktový manažer služby Firmy Tiscali a předseda představenstva TISCALI MEDIA, a.s.

Vítáme spolupráci s portálem Tiscali, firemní katalog na těchto stránkách velmi dobře doplňuje celostátní katalog Topkontakt.cz  i lokální katalogy spojené s regionálním zpravodajstvím na idnes.cz,“ dodává prokurista společnosti Internet Trading Jan Josef Kubíček.

Pro firmy a živnostníky, stejně tak pro instituce a organizace, přináší propojení těchto tří katalogů i další výhody – registrací na kterémkoliv z nich se firemní vizitka automaticky zobrazí i v těch zbývajících. Stejně tak aktualizace či oprava údajů provedená jen v jednom katalogu se projeví na všech stránkách současně.

Váš prohlížeč možná nepodporuje zobrazení této zprávy.

TISCALI MEDIA firemní katalog Tiscali Firmy provozuje ve spolupráci se společností INTERNET TRADING, s.r.o.

O TISCALI MEDIA, a.s.

TISCALI MEDIA, a.s. je provozovatelem portálu Tiscali.cz, který je významným hráčem českého internetového trhu s širokým spektrem služeb a dlouholetou tradicí. Do jeho portfolia patří zejména servery  Dokina.cz, Games.cz, Bonus.cz, Osobnosti.cz, HudebniSkupiny­.cz, Doktorka.cz, SportStream.cz či NasePenize.cz. V České republice osloví měsíčně až 1,9 milionu unikátních uživatelů (RU, NetMonitor).

O INTERNET TRADING, s.r.o. 

Obchodní společnost  INTERNET TRADING, s.r.o., 100% vlastněná mediální skupinou MAFRA,  se věnuje drobným podnikatelům a středním firmám po celé České republice a obhospodařuje prostřednictvím obchodních zástupců prodej reklamních produktů mediální skupiny těmto klientům. Na www.idnes.cz  provozuje společnost INTERNET TRADING firemní katalog www.Topkontak­t.cz  a regionální katalogy na regionech iDNES.cz, dále obhospodařuje regionálně cílenou reklamu REGIOBOX na webu www.jizdnirady.cz / www.idos.cz , reklamu v článcích na iDNES.cz ve formě podtržených slov a reklamních oken – www.TOPtext.cz  a nabízí pro reklamní využití také hypertextovou reklamu na regionálním zpravodajství. Firma působí na českém internetu již 10 let.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).