Hlavní navigace

Kateřina Kristelová rozjíždí na STREAM TV svou talkshow Úžasňáci!

[Tisková zpráva] Praha, 24. dubna 2007 – Kateřina Kristelová je na roztrhání. Kromě moderování nejrůznějších hudebních akcí teď rozjíždí na internetové televizi Stream (www.stream.cz) svou talkshow Úžasňáci. První díl, do které si pozvala režisérku filmu Kvaska Miriam Landa, poběží na Streamu už ve středu 25. dubna. A brzy si vezme na paškál další – třeba Lukáše Pollerta, L. B. P., Matěje Rupperta, Petra Čtvrtníčka nebo Natálii Kocábovou!

Sdílet

Úžasňáci je zbrusu nová talkshow Kateřiny Kristelové, která se od středy 25. dubna bude objevovat každou středu na stále populárnější internetové televizi Stream (www.stream.cz). Kateřina v ní bez skrupulí mluví s lidmi – úžasňáky, kteří ve svých oborech něco dokázali, a to i přesto, že si šli vlastní cestou a se svým zaměřením a dovednostmi se vymkli hlavnímu proudu. „Dala jsem si podmínku, aby na sebe v Úžasňácích tyhle VIP osobnosti prozradily věc, kterou předtím nikdy nikomu neřekly,“ říká sama Kateřina Kristelová. A kdo je pro ní takovým typickým „úžasňákem“? „Je to kdokoliv, kdo má tah na branku a dělá něco, co zajímá ještě někoho jiného,“ směje se Kateřina. Ta si do prvního dílu pozvala Miriam Landa, kontroverzní režisérku filmu Kvaska a manželku zpěváka Daniela Landy. A co jí na sebe Miriam práskla? Třeba to, jak se s Danielem Landou seznámila a co si myslí o českých kriticích. A že si k nim opravdu nebrala žádné servítky (Miriam Landa: „Ať jdou kritici do prdele!“).

Jako další hosté se v Úžasňácích Kateřiny Kristelové objeví bývalý vodní slalomář Lukáš Pollert (2. května 2007), zpěvačka L. B. P. (9. května 2007) a také zpěvák a držitel Anděla 2006 Matěj Ruppert, herec Petr Čtvrtníček, hip hopová kapela a držitelé Anděla 2006 v kategorii Objev roku Gipsy.cz, známý tvůrce reklam Martin Přikryl, zpěváci Natálie Kocábová a Sámer Issa, freestylový motokrosař Petr Pilát a mnozí další.

Úžasňáci s Kateřinou Kristelovou startují na internetové televizi Stream, kterou najdete na stránkách www.stream.cz, už ve středu 25. dubna!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).