Hlavní navigace

KCT Data představila novou platformu pro setkávání IT odborníků

[Tisková zpráva] Nově spuštěný cyklus neformálních seminářů věnovaných aktuální problematice přilákal pozornost IT odborníků a potvrdil zájem o společnou diskuzi nad tématy a hledání řešení

Sdílet

Praha, 10. 3. 2010 – Společnost KCT Data spustila počátkem roku cyklus seminářů pro IT odborníky, který je postaven na bázi měsíční periody vždy s jiným, aktuálním tématem. První seminář, konaný v příjemném školícím prostředí společnosti KCT Data, byl věnován problematice „Elektronizace komunikace mezi společnostmi prostřednictvím Datových schránek s důrazem na výměnu elektronických faktur“. Úspěch semináře podtrhuje účast mnoha významných společností z řad účastníků, např. České radiokomunikace, a.s., HOCHTIEF CZ, a.s., České dráhy, Česká pošta, s.p. a další.

V průběhu semináře bylo představeno komplexní řešení – Komunikace mezi společnostmi prostřednictvím Datových schránek, které vzniklo ze spolupráce společností KCT Data, s.r.o., IXTENT s.r.o. a Corpus Solutions a.s. Řešení obsahuje řízení logistiky dokumentů prostřednictvím Datových schránek, bezpečnou archivaci došlých a odeslaných souborů, automatizaci zpracování dokumentů v systému SAP (zejména elektronických faktur) a celkové bezpečnostní řešení práce s dokumenty Datové schránky.

„Seminář splnil veškerá má očekávání a plně vyčerpal avizované téma" odpověděl Ing. Hodáček ze společnosti HOCHTIEF CZ a.s. a dodal: „Bylo velmi příjemné konzultovat s odborníky tuto problematiku datových schránek, která je stále aktuální.

„Zájem o seminář byl skutečně vysoký, nejvíce nás však potěšila více než hodinová diskuze, která se rozpoutala po ukončení semináře a potvrdila, že Datové schránky jsou živým organismem, který k tématu řešení patří. Jelikož se nepodařilo uspokojit všechny zájemce, KCT Data, s.r.o. spolu se svými partnery uskuteční další seminář dne 23. 3. 2010 zde ve svém sídle v Praze“, uvedl Vít Paulíček, obchodní a marketingový ředitel KCT Data, s.r.o.

O společnosti KCT Data, s.r.o.
KCT Data byla založena v roce 1999. Představuje silného partnera pro řešení a podporu ERP systému SAP u společností v ČR a SR. K významným směrům společnosti patří oblast consultingu a poradenství (oblasti SAP FI, AM, IM, SD, MM, WM, CO, PP, QM, BI a HR) a dále pak vývoj zákaznických řešení v prostředí ABAP a mnoha dalších. Velmi silnou kompetencí je oblast technologií SAP – zejména pak integrační platforma SAP PI, vlastní bázová podpora – SAP BC a implementace a podpora technologií Adobe (Adobe Forms apod.). V posledním obdobích došlo k rozšíření oblasti podpory vzdělávání a školení SAP. Společnost KCT Data provozuje SAP Akademii a školící centrum pro zákazníky s implementovaným řešením SAP ERP.

O společnosti IXTENT s.r.o.
Společnost IXTENT s.r.o. je specialistou na práci s dokumenty. Působí na trhu střední a východní Evropy déle než 6 let a za tu dobu realizovala přes 170 rozsáhlých projektů pro významné zákazníky ze všech sektorů ekonomiky zahrnující i nadnárodní korporace a pomohli jim tak zefektivnit práci s dokumenty. Jsme osvědčeným partnerem společností Open Text, SAP, Adobe, Kofax, Readsoft, Microsoft a dalších. Cílem společnosti IXTENT je být spolehlivým, stabilním a kompetentním partnerem. Umožnit svým zákazníkům stát se bezpapírovou společností nebo se tomuto stavu alespoň co nejvíce přiblížit. Prostřednictvím špičkových řešení a kvalifikovaného servisu zefektivnit a zkvalitnit podnikové procesy a tím posílit jejich konkurenceschop­nost.

O společnosti Corpus Solution a.s.
Společnost Corpus Solutions a.s. úspěšně působí na trhu informačních a komunikačních technologií již od roku 1992. Je stabilním partnerem pro dlouhodobou spolupráci založenou na porozumění potřeb zákazníků, pomáhá, aby jejich business aplikace pracovaly v infrastrukturním prostředí, tak, aby byla maximálním způsobem garantována jejich bezpečnost, výkonnost a efektivitu provozu. Projekty jsou realizovány spolu s konzultačními službami, které je pomáhají zasadit do celkového systému procesů a řízení IT služeb v prostředí zákazníka. Tím je zajištěna vysoká cílovost projektů a sladění s obchodními a podnikatelskými záměry. Corpus Solutions a.s. poskytuje vysoce expertní služby v oblasti implementace nástrojů a řešení pro zvýšení efektivity, výkonnosti, spolehlivosti a bezpečnosti provozovaných aplikací a infrastruktury. Společnost disponuje nejvyššími certifikacemi v rámci vybraného produktového portfolia.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).