Hlavní navigace

Kde se tedy uvaří Čápi s mákem?

[Tisková zpráva] Již v pondělí 30. 8. ve 20.00 budou mít možnost diváci Televize Prima podniknout neobvyklou a hlavně zábavnou inspekci do domovů, a především kuchyní českých a slovenských celebrit, a to díky nejlepší česko–slovenské kuchařské show Čápi s mákem. A o zábavu, ale také napětí nebude rozhodně nouze.

Sdílet

Jak přivítala hosty kontroverzní slovenská podnikatelka Nora Mojsejová? Přijala všechny s pověstnou slovanskou pohostinností? Jak v kuchyni obstojí pornohvězda Dolly Buster a nestárnoucí zpěvačka Eva Máziková? Stanou se z nich rivalky, nebo naopak uzavřou spojenectví? Jaká je česko-slovenská domácnost moderátorky Zuzany Belohorcové a podnikatele Vlasty Hájka? Je spíše domácí, nebo světová? Umí se česká Paris Hilton Agáta Hanychová pohybovat po kuchyni stejně sebejistě jako na večírcích? A co Iveta Bartošová, která plní titulní stránky novin svými skandály a neustálými pokusy o návrat na vrchol pop music? Dostojí své pověsti nespolehlivého a nervově labilního člověka, nebo všechny překvapí?

Připravili jsme pro vás kuchařskou show, jaká tady skutečně ještě nebyla a kterou nezastaví žádné hranice. Celebrity nehrají pouze o osobní čest, ale také pomůžou dobré věci! Vítěz získá částku 250 000 Kč a určí sám charitativní projekt, na který svou výhru věnuje!

Kdo tedy nakonec uspěje a kdo naopak totálně propadne? Sledujte od pondělí 30. 8. od 20.00 hodin a pak v ten samý čas každý všední den až do pátku 3. 9. nejlepší česko-slovenskou kuchařskou show Čápi s mákem na obrazovkách Televize Prima.