Hlavní navigace

Nový web o možnostech sportování v České republice – kdesportovat.cz

[Tisková zpráva] Chcete na podzim začít více sportovat a nevíte, kde se ve vašem městě cvičí aerobic, hraje squash, nebo tančí salsa? Právě pro vás je tu nový internetový server www.kdesportovat.cz, který nabízí obsáhlý přehled sport center, sportovišť a cvičebních kurzů v celé České republice. Sport centra s vybranou aktivitou jsou zobrazeny na mapě, takže si můžete jednoduše vybrat to nebližší vašemu bydlišti.

Sdílet

V současné době si návštěvníci mohou vybírat ze 46 různých sportů a cvičení a v databázi webu je vloženo již přes 500 sportovišť. V případě, že uživatelé nenajdou v přehledu svoje oblíbené sportcentrum, mohou ho na stránky jednoduše vložit. Celý systém je zdarma a to jak pro návštěvníky tak i pro majitele sportovních center. Nový web má ambice stát se nejobsáhlejší databází sportovišť na českém internetu.

Stránky kdesportovat.cz navazují na úspěšný web ocvičení.cz, kde se dozvíte více o jednotlivých druzích cvičení, nejnovějších cvičebních pomůckách i aktualitách ze světa sportu. Na stránkách naleznete také příklady cviků, které si podle návodu můžete sami vyzkoušet.

Weby Kdesportovat.cz a Ocvičení.cz provozuje společnost two bits s.r.o., která se zabývá provozováním českých i zahraničních internetových portálů. Více informací naleznete na www.twobits.cz.