Hlavní navigace

Kdo si hraje na Atlasu, nezlobí

[Tisková zpráva]

Sdílet

Kdo si hraje na Atlasu, nezlobí

Hry na internetu si v poslední době získávají stále větší přízeň a to zejména mezi mladými lidmi. Nejvíce oblíbené jsou hry, ke kterým lze přizvat i další účastníky či je možné si je zahrát i prostřednictvím mobilního telefonu. Internetový portál ATLAS.CZ připravil pro milovníky interaktivní zábavy řadu novinek.

Praha, 18. října 2005  – Internetový portál ATLAS.CZ přichystal pro své návštěvníky další dávku nových služeb v oblasti zábavy. V reakci na zvyšující se návštěvnost stránek hry.atlas.cz zde nyní spouští řadu novinek.
Nové hry na Atlasu budou kompletně ve formátu Flash, na mobilních telefonech využijí  java technologie. Ke stávajícím hrám (pexeso, lodě, dáma, prší, šachy, piškvorky, puzzle) budou postupně přibývat další nové hry, např. mariáš, kvizove hry, hudebni kvizy atd. Návštěvníci Atlasu jistě přivítají možnost hrát mezi počítačem a mobilním telefonem. Atlas bude rovněž pravidelně vyhlašovat soutěžní turnaje o hodnotné věcné ceny.
„Hry na internetu jsou v poslední době stále více oblíbené. Dle průzkumů, které máme k dispozici, využívá této zábavy zejména mládež, a to již od dvanácti let a dále mladí lidé zhruba do 29 let věku. Nejsilnějším argumentem pro internetové hry je jejich interaktivita, možnost utkat se v soubojích s dalšími lidmi. Spuštěním novinek se budeme snažit návštěvníkům Atlasu ještě více zpříjemnit jejich volný čas,“ říká Slavomír Vaškovi, marketing director ATLAS.CZ.
Partnerem nové podoby her na Atlasu je společnost Geewa, která se zabývá on-line zábavou a marketingem.