Hlavní navigace

Když Ordinace tančila s Ulicí…

[Tisková zpráva] Nedělní večer patřil seriálům TV Nova Ordinace v růžové zahradě 2 a Ulice, jejichž tvůrčí a realizační týmy přivítaly jaro tancem na slavnostním jarním plese v sálech pražského Žofína. Zástupci obou projektů se společně s přítomnými hosty a diváky internetového serveru Doma.cz, který celý večer přenášel živě, ohlédly za svým mnoholetým působením na českém televizním trhu a připomněly si své neoddiskutovatelné úspěchy u televizních diváků. Součástí večera bylo symbolické zahájení další vlny podpory dárcovství kostní dřeně, kterou TV Nova zahájila prostřednictvím svých tváří v roce 2002.

Sdílet

Praha, 21. března 2011 – Historicky první jarní ples dvou seriálových pilířů televize Nova, nazvaný Ordinace tančí s Ulicí, se uskutečnil v neděli 20. března 2011 na pražském Žofíně. Jeho výjimečnost zdůraznilo symbolické odstartování druhé vlny kampaně TV Nova na podporu dárcovství kostní dřeně.

„Bylo milé potkat se, pobavit a zatančit s hereckými kolegy mimo hostivařské ateliéry při tak příjemné záležitosti, jako byl tento ples,“ svěřila se herečka Dana Morávková, představitelka doktorky Zdeny Tiché z Ordinace v růžové zahradě 2. Přímý přenos programu slavnostního večera, který pořádala televize Nova ve spolupráci s produkční společností MediaPro Pictures, vysílal internetový portál Doma.cz.

Během galavečera si hosté připomněli klíčové okamžiky mnohaletého úspěšného působení obou seriálů na českém televizním trhu a jejich představitelé nezůstali nic dlužni své pověsti skvělých bavičů. Tentokrát řada z nich pobavila své kolegy originálním vystoupením. Své pěvecké umění předvedli Tereza Bebarová (Světlana Nyklová), Pavla Tomicová (Simona Pavlicová), Alexandr Minajev (Hrihorij Lisečko) a Hana Maciuchová (Miriam Hejlová) z Ulice a Petr Rychlý (doktor Čestmír Mázl), Ivana Jirešová (barmanka Lucie Hrušková), Ben Cristovao (syn primáře Suchého Max) a Sandra Nováková (sestřička Gábina Šímová) z Ordinace v růžové zahradě 2. Moderátorských mikrofonů se chopili Petr Rychlý a Tereza Bebarová.

„První společný ples Ulice a Ordinace byl stejně příjemný jako první jarní den,“ prohlásila populární herečka Hana Maciuchová. Hosté se mimo jiné stali i svědky slavnostní premiéry klipu z nové pohádky režiséra Zdeňka Trošky Čertova nevěsta v podání finalistky Česko Slovenské SuperStar Moniky Bagárové. Netrpělivě očekávaný filmový projekt, jehož hlavním partnerem je televize Nova, bude slavnostně uveden do kin v pondělí 28. března 2011.

V průběhu celého večera se mohli všichni hosté v čele s herci seriálů přihlásit do registru dárců kostní dřeně u pracovníků registru přímo na místě. Aktivity spojené s registrací dobrovolných dárců kostní dřeně budou samozřejmě probíhat i po skončení jarního plesu. Do ateliérů v Hostivaři, kde se seriály Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2 natáčejí, stejně tak i do budovy TV Nova na Barrandově, budou vysláni pracovníci registru, u nichž se dobrovolníci z řad moderátorů, herců, štábů a dalších zaměstnanců budou moci registrovat. Podporovat informovanost o registru dárců kostní dřeně bude TV Nova prostřednictvím obrazovky.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).