Hlavní navigace

Ke každé doméně EU webhosting na rok zdarma

[Tisková zpráva] (Brno, 13.3.2006) ZONER software, akreditovaný registrátor domén EU nabízí automaticky ke všem objednaným doménám EU webhosting na rok zdarma.

Sdílet

"Spuštění registrace domén EU považujeme za velmi významnou událost pro každou firmu i občana Evropské unie. Doména s koncovkou .eu by se měla v budoucnu stát jednou z nejvýznamnějších domén na internetu. Proto nabízíme všem našim zákazníkům, kteří získají doménu EU, roční webhosting zdarma k nastartování internetových prezentací. Zároveň si tak budou moci vyzkoušet naše profesionální služby“ říká manažer internetových služeb Petr Komárek.

S registrací domény .eu na www.regzone.cz získá zákazník automaticky zdarma možnost webhostingové prezentace na serverech Czechia.com s prostorem pro vlastní www stránky, elektronickou poštou, antivirovým a antispamovým řešením a další služby včetně statistik nebo pravidelného zálohování. Součástí je také profesionální 24/7 technická podpora, která je vždy připravena pomoci a poradit.

Doménu .eu mohli doposud registrovat pouze vlastníci „přednostních práv“, ochranných známek a veřejné instituce. To se 7. dubna 2006 změní a domény tak bude moci volně registrovat jakákoliv fyzická či právnická osoba Evropské unie.