Hlavní navigace

Ke každé EU doméně sleva na webhosting

[Tisková zpráva] Praha, 7. 3. 2011 – Od pondělí 7. března je při objednávce EU domény možné získat až 30% slevu na webhosting u společnosti IGNUM. Akce potrvá až do 6. května a je určena pro všechny zákazníky s cenovými programy Běžná cena, Množstevní sleva, Partnerská cena nebo Premium Partner.

Sdílet

Zákazníci portálu DOMENA.CZ mohou nyní u společnosti IGNUM získat až 30% slevu na webhosting. Akce potrvá až do 6. května 2011 a vztahuje se na webhostingové služby eCard, MailBox, Lite, Medium, Full i na všechny tarify specializovaného hostingu: Joomla!, EXCHANGE, SHAREPOINT, ColdFusion nebo FTP.  

Po úspěšném ukončení  registrace nebo prodloužení EU domény bude na e-mail plátce domény zaslán slevový kupón, který má platnost 60 dní ode dne vystavení. Po tuto dobu může zákazník využít slevu na libovolný počet výše uvedených webhostingových služeb. Kupón je možno zadat v 1. kroku objednávky hostingových služeb na IGNUM.CZ nebo v sekci „Můj účet“ v aplikaci Webcontrol na IGNUM.CZ. Kupón nelze nárokovat k doméně získané zdarma (např. k roční platbě webhostingu). 

„Právě probíhající cenová akce má za cíl umožnit všem zájemcům provozování svých webových projektů na vyšším typu hostingu, než na jaký byli doposud zvyklí. Věříme, že se nám touto cestou podaří oslovit také řadu uživatelů, kteří nad placenou verzí hostingu zatím vůbec neuvažovali. I v rámci nejnižšího typu hostingu Lite má totiž zákazník nárok na neomezený přenos dat, 1 GB prostoru pro webovou prezentaci a 2 GB pro libovolný počet e-mailových adres nebo periodické spouštění skriptů či obnovu dat ze zálohy, což nebývá u freehostingových služeb zrovna pravidlem,“ komentuje právě probíhající akci Marek Erneker, ředitel společnosti IGNUM. 

Všechny nově registrované  domény lze i v rámci této akce opatřit dalšími dodatečnými službami, jako je např. Doménová pojistka, která ochrání doménu proti propadnutí.  

O společnosti IGNUM, s.r.o.

Společnost IGNUM je profesionální poskytovatel hostingových služeb a registrátor internetových domén, který si zakládá na individuálním přístupu k zákazníkům. IGNUM je členem sdružení CZ.NIC, NIX.CZ a RIPE, disponuje vlastní sítí a má statut ISP. IGNUM patří mezi největší české poskytovatele hostingových služeb, v současné době se počtem CZ domén ve své správě řadí na 3. místo. Další informace o službách společnosti IGNUM získáte na adrese www.IGNUM.cz.