Hlavní navigace

Ke konci ledna ukončí svou činnost v MEDIARESEARCH a zároveň na ředitelské pozici v internetové sekci Michala Görčöšová. Za projekty NetMonitor a AdMonitoring převezme zodpovědnost Viktor Mahrik.

[Tisková zpráva] K 31. 1. 2011 ukončí svůj pracovní poměr ve společnosti MEDIARESEARCH Michala Görčöšová. Michala Görčöšová zastávala od prosince 2009 pozici ředitelky internetové sekce. Pod činnosti internetové sekce spadala realizace dvou významných mediálních výzkumů v České Republice: AdMonitoringu, který monitoruje výdaje do internetové reklamy a NetMonitoru měřícího návštěvnost a sociodemografii českého internetu.

Sdílet

Od 20. 1. se z internetové  sekce stane oddělení inter­netových projektů a vedoucím tohoto oddělení se stane Viktor Mahrik.  

Váš prohlížeč možná nepodporuje zobrazení této zprávy. Viktor Mahrik spolupracuje s MEDIARESEARCH od února 2009. Začínal na pozici pracovníka technické podpory NetMonitoru a od začátku roku 2010 se stal vedoucím technické podpory a začal se významně podílet na dalším rozvoji NetMonitoru jakožto technický a metodologický konzultant.  

Během roku 2010 se tým internetové sekce zasloužil o přechod na novou vlnu AdMonitoringu a došlo také k významnému rozšíření NetMonitoru, kdy se začala měřit sledovanost internetových videí. V průběhu roku 2011 je mimo jiné plánováno zveřejnění dat z měření návštěvnosti z mobilních telefonů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).