Hlavní navigace

Brněnský Kentico Software vyhlášen nejrychleji rostoucí technologickou firmou v ČR

[Tisková zpráva] BRNO, 20. října 2010 – Společnost Kentico software (http://www.kentico.com), dodavatel publikačního systému Kentico CMS, byla vyhlášena nejrychleji rostoucí technologickou firmou v ČR dle prestižního žebříčku Fast 50 Central Europe vyhlašovaného poradenskou společností Deloitte. Růst obratu firmy o 1 781 procent za uplynulých pět let zajistil fimě prvenství v rámci ČR a čtvrté místo v středoevropském regionu.

Sdílet

Žebříček Technology Fast 50 je každoročně sestavován společností Deloitte a představuje seznam nejdynamičtěji se vyvíjejících středoevropských firem v technologickém odvětví.S růstem obratu o 1 781% během posledních pěti let se Kentico Software umístilo na prvním místě v ČR a čtvrtém v středoevroském regionu čítajícím deset zemí.

„Velmi si vážíme ocenění společnosti Deloitte jako potvrzení toho, že naše dlouhodobé úsilí dodávat kvalitní řešení pro tvorbu webových stránek přináší viditelné výsledky. Za naším růstem stojí rovným dílem skvělá práce našich zaměstnanců, přízeň našich zákazníků, ale i velká dávka štěstí, které každá firma potřebuje,“ uvedl Petr Palas, zakladatel a výkonný ředitel společnosti Kentico software. "Dosažení vysokého růstu je pro nás velkým úspěchem. Současně ale neustále sledujeme naše firemní procesy a naši schopnost dodávat produkt a zákaznickou podporu rostoucímu počtu zákazníků při zachování vysoké kvality. A nyní, po pěti letech, můžeme říci, že se nám to po celou dobu dařilo,“ dodává Petr Palas.

Od doby vydání první verze publikačního systému Kentico CMS v srpnu roku 2004 tento systém používá již více než 4000 Webů v 84 zemích světa. Systém Kentico CMS je kromě jiných využíván společnostmi jako Microsoft, Vodafone, McDonald's, Gibson Musical Instruments, Mazda, Guinness, ESPN nebo Medibank.

Více informací o žebříčku Fast 50 naleznete na: http://www.fas­t50ce.com.

O produktu Kentico CMS for ASP.NET
Kentico CMS for ASP.NET je kompletní publikační systém pro tvorbu webových stránek, internetových obchodů, komunitních portálů a intranetů. Kentico CMS poskytuje kompletní řešení pro tvorbu webových stránek na platformě Microsoft ASP.NET. Systém odděluje obsah od designu, umožňuje použití workflow a podporuje pokročilá bezpečnostní nastavení. Dále podporuje full-textové vyhledávání, vícejazyčné weby včetně východních jazyků a jazyků psaných zprava do leva, optimalizaci pro vyhledávače (SEO), on-line formuláře, galerie obrázků, diskusní fóra, ankety, blogy, statistiku návštěvnosti a mnohé další funkce. Na systému Kentico běží více než 4 000 webových stránek v 84 zemích světa. Mezi jinými je systém využíván společnostmi jako Microsoft, McDonald's, Vodafone, O2, Orange, Brussels Airlines, Mazda, Ford, Subaru, Samsung, Gibson, ESPN, Guinness, DKNY, Abbott Labs, Medibank. Kentico CMS je dostupné na http://www.ken­tico.com.

O společnosti Kentico software s.r.o.
Společnost Kentico software s.r.o. (www.kentico.com) dodává kompletní publikační systém Kentico CMS for ASP.NET, jenž pomáhá zákazníkům v 84 zemích jednoduše vytvářet profesionální webové stránky, on-line obchody, komunitní portály a intranety. Od založení společnosti v roce 2004 rychle roste počet klientů využívajících tento produkt až k dnešním více než 2 000 zákazníkům. Společnost Kentico software s.r.o. je Microsoft Gold Certified Partner a je také členem partnerského programu Microsoft Visual Studio Industry Partner. V roce 2010 byla společnost Kentico software s.r.o. oceněna společností Deloitte v soutěži FAST 50 jako nejrychleji rostoucí technologická firma v ČR.