Hlavní navigace

Kentico Software rozšiřuje svůj tým o dva zaměstnance Microsoftu

[Tisková zpráva] BRNO, 15. října 2009 – Brněnská společnost Kentico software (http://www.kentico.com), dodavatel publikačního systému Kentico CMS, rozšířila svůj tým o dva zaměstnance Microsoftu. Michal Neuwirth nastupuje na pozici Product Managera v Brně a Thomas Robbins bude pracovat jako Product Evangelist v USA.

Sdílet

Michal Neuwirth nastupuje v Kentico Software na pozici Product Manager. Bude mít na starost zejména produktovou a marketingovou strategii platformy Kentico CMS pro tvorbu webových stránek. Posledních deset let působil ve společnosti Microsoft s.r.o., naposledy na pozici ISV Evangelist, kde měl na starosti rozšiřování technologií firmy Microsoft mezi českými softwarovými firmami.

„Jsme velmi rádi, že můžeme posílit náš tým o Michala Neuwirtha. Chceme využít jeho zkušeností s technologickým marketingem, ale i hlubokých znalostí technologií firmy Microsoft, na kterých stavíme náš produkt.“ řekl Petr Palas, zakladatel a výkonný ředitel společnosti Kentico Software. “Věřím, že Michal Neuwirth bude úspěšně rozvíjet naši pozici na zahraničních trzích, kde se nám podařilo prosadit s naší platformou pro tvorbu webových stránek.“

„Na pozici Product Managera chci využít své dlouholeté hluboké znalosti platformy Microsoft při vytváření nové generace produktů společnosti Kentico a jejich následném prosazení na nových trzích včetně upevnění pozice mezi leadry na poli CMS,“ říká Michal Neuwirth, produktový manažer společnosti Kentico Software.

Další nový zaměstnanec, Thomas Robbins, nastupuje v americké pobočce Kentico Software na pozici Product Evangelist a bude mít na starost rozšiřování povědomí o Kentico CMS a edukaci webdesignérů a marketingových agentur. Thomas Robbins působil v ústředí společnosti Microsoft v Redmondu devět let, naposledy na pozici ředitele pro rozvoj vývojářské komunity.