Hlavní navigace

Kenvelo a LIMEMEDIA spouštějí K-Radio

[Tisková zpráva] Společnost Kenvelo spouští vysílání vlastního in-store/internetového rádia. To lze slyšet nejen ve všech prodejnách společnosti v ČR, SR a Rumunsku, ale také na portálu www.abradio.cz. Rádio pro Kenvelo je jednou z úspěšných aplikací produktu MyABradio společnosti LIMEMEDIA a.s.

Sdílet

Spuštění K-Radia předcházel několikaměsíční interní provoz na pobočkách společnosti v ČR, SR a v Rumunsku. Nyní je vysílání této in-store stanice dostupné i široké veřejnosti na internetu – jednak prostřednictvím portálu abradio.cz, který zastřešuje vysílání několika desítek internetových rádií, jednak v nejbližší době přímo na webu společnosti Kenvelo. Jen v prodejní síti Kenvelo slyší vysílání rádia denně 125 000 zákazníků.

Kenvelo preferuje před klasickým oznamováním „Vážení zákazníci, pozor …“ formát, který naplní obchody společnosti kvalitní hudbou ve stylu FM rádií. Výsledkem je K-Radio, které dodržuje formát moderních hitových rádií, se zaměřením na cílovou skupinu zákazníků, se standardním zvukovým obalem a rozhlasovou rotací hudby. Stejně jako běžné FM stanice, i K-Radio nabízí reklamní časy pro spotové kampaně třetím stranám, prostor pro propagaci svých partnerů či speciálních akcí.

Realizaci projektu zajistily společnosti LIMEMEDIA a.s., Polo Media Partners a Soundflower. Při hledání zvukové identity stanice dbaly společnosti Polo Media Partners a Soundflower důsledně na demografické rozdíly, dobré jméno společnosti, místní mediální aktivity i na rozpočet. K-Radio tak má například různé formáty stavby vysílání podle životního stylu a posluchačských zvyklostí zákazníků v jednotlivých zemích a pochopitelně zvukový obal a spoty v místím mateřském jazyce.

O MyABradio
Společnost LIMEMEDIA a.s., provozovatel serverů ABradio.cz, nabízí svým klientům možnost objednat si a provozovat vlastní internetové rádio. Pod značkou MyABradio spol. LIMEMEDIA a.s. zastřešuje desítky internetových rádií v České republice a v zahraničí, a to zejména v Polsku a Velké Británii. Těm poskytuje především technické a právní zázemí pro provoz jejich vlastního rádia. Možnosti vysílat vlastní rádio využívají jak soukromé osoby – hudební nadšenci plnící si svůj životní sen stát se DJem, tak firmy a živnostníci, pro které je vlastní rádio originálním nástrojem propagace vlastních výrobků nebo služeb a novým komunikační kanál se zákazníky.

MyABradio je možno objednat v několika standardních verzích, které obsahují mj. rozsáhlou hudební databázi, plánovací a odbavovací software, nebo si nechat vytvořit rádio „na míru“ podle vlastních hudebních představ a požadavků. Kompletní vypořádání autorských práv je přitom samozřejmostí. Více informaci naleznete na www.my.abradio.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).