Hlavní navigace

Kerio Technologies uvádí Kerio MailServer 6 – první skutečnou groupwarovou alternativu k Micro

[Tisková zpráva]

Sdílet

Kerio Technologies uvádí Kerio MailServer 6 – první skutečnou groupwarovou alternativu k Microsoft Exchange pro malé a středně velké společnosti

Intuitivní ovladatelnost, nástroje pro týmovou spolupráci a cenová dostupnost jsou pro společnosti s méně než 500 zaměstnanci hlavní výzvou k migraci z MS Exchange.

Santa Clara, Praha – 28. července 2004 – Kerio MailServer 6 je prvním poštovním serverem, zaměřeným na malé a středně velké společnosti, který plně uspokojuje nároky firem, zejména v oblasti nástrojů pro týmovou spolupráci. Standardním modulem Kerio MailServeru 6 je rovněž Kerio Outlook Connector, který umožňuje propojení s aplikací Microsoft Outlook za účelem sdílení a synchronizace kalendářů, kontaktů a úkolů.

S cenou, začínající již na 1 145 Kč za uživatelské konto, ve verzi s integrovaným antivirem McAfee, vyjde Kerio MailServer na pouhý zlomek ceny ostatních groupwarových řešení, určených pro menší a středně velké společnosti.

Součástí Kerio MailServeru 6 je také nový Kerio WebMail, prostřednictvím kterého lze přistupovat k poště, kalendáři a kontaktům odkudkoli pomocí Internetu. Kerio WebMail přitom nabízí stejné funkce a ovládání jako běžné, lokálně spravované, poštovní aplikace. Jednotlivé položky se v něm dají jednoduše přesouvat myší a samozřejmostí je také například i možnost nastavení automatické odpovědi v případě nepřítomnosti.

Migraci z Microsoft Exchange 5.5, 2000 a 2003 usnadňuje migrační nástroj Kerio Exchange Migration Tools, který je standardní součástí Kerio MailServeru 6. Kerio Exchange Migration Tools umožňuje přesun všech uživatelských dat, zpráv, kalendářů a úkolů z Microsoft Exchange do Kerio MailServeru.

Kerio MailServer 6 je, narozdíl od MS Exchange, možné provozovat nejen na operačním systému Windows, ale rovněž také na platformách Linux a Mac OS X. Alternativní řešení podnikové komunikace se tak stává dostupnějším pro širší okruh firem a organizací.

Kerio MailServer 6 je možné zakoupit již za 12 500 Kč za licenci pro 20 uživatelů, která zahrnuje i Kerio Outlook Connector a Exchange Migration Tools, licenci pro 120 uživatelů je možné pořídit za 22 000 Kč. Kerio nabízí také licenci zahrnující integrovaný antivir McAfee, jejíž základní verze pro 20 uživatelů je k dispozici za 22 900 Kč, licence pro 120 uživatelů vyjde na 46 700 Kč. Kerio MailServer 6 je již nyní k dispozici u distributorů a autorizovaných partnerů Kerio Technologies.

O společnosti Kerio Technologies

Společnost Kerio Technologies (www.kerio.com), založená v roce 2001, je jedním z hlavních výrobců bezpečnostního internetového softwaru pro malé a střední sítě se specializací na síťové a osobní firewally a bezpečnost interní firemní komunikace. Společnost Kerio Technologies sídlí ve Spojených státech amerických a její pobočky ve Velké Británii a České republice. Mezi partnery společnosti Kerio Technologies spolupracujícími na vývoji technologií patří společnosti Network Associates a Internet Security Systems.

Kontakty:

Tomáš Vávra
Sales and Marketing Manager, tvavra@kerio.com
Kerio Technologies ČR , Anglické nábřeží 1/2434 , Plzeň, Tel.: +420 377 338 901, www.kerio.cz

Radek Kubeš
Account Manager, radek.kubes@vir­klis.cz, Mobil: +420 777 728 084
PR Agentura Virklis, Pod Nuselskými schody 3, Praha 2, Tel.: +420 241 742 675, www.virklis.cz