Hlavní navigace

Kerio WinRoute Firewall 6 podporuje technologii CDMA

[Tisková zpráva]

Sdílet

Kerio WinRoute Firewall 6 podporuje technologii CDMA

Sítě připojené k Internetu pomocí technologie CDMA mohou využívat všech funkcí a výhod Kerio WinRoute Firewallu 6.

Praha – 10. srpna 2004 – Nedávno vydaný Kerio WinRoute Firewall 6 plně podporuje technologii CDMA. Na technologii CDMA je založeno vysokorychlostní internetové připojení společnosti Eurotel, které bylo představeno na tiskové konferenci 2. srpna, pod obchodním názvem Eurotel Data Express. Nová služba tak doplňuje službu T!P (s předčíslím 601), využívající starší technologii NMT. V současné době je, podle představitelů společnosti Eurotel, CDMA signálem pokryto území, které zahrnuje 70 % populace České republiky.

„Pokud plánujete připojení Vaší sítě k Internetu pomocí služby Eurotel Data Express, můžete plně využít všech výhod Kerio WinRoute Firewallu 6 a to včetně zabezpečeného VPN připojení,“ řekl Tomáš Vávra, Sales and Marketing Manager, Kerio Technologies.

Kerio WinRoute Firewall 6 je podnikový firewall pro systémy Windows 2000/XP/2003, certifikovaný autoritou ICSA Labs. Se svým grafickým rozhraním, typickým pro Windows, zajišťuje jednoduchou správu sítě. K běžným funkcím patří integrace šifrovaného VPN serveru s aplikací Kerio VPN Client a zapojení antiviru, kontrolujícího všechny e-maily a soubory stahované z Internetu. Kerio WinRoute Firewall 6 je určen především pro malé a středně velké společnosti.

O společnosti Kerio Technologies

Společnost Kerio Technologies (www.kerio.com), založená v roce 2001, je jedním z hlavních výrobců bezpečnostního internetového softwaru pro malé a střední sítě se specializací na síťové a osobní firewally a bezpečnost interní firemní komunikace. Společnost Kerio Technologies sídlí ve Spojených státech amerických a její pobočky ve Velké Británii a České republice. Mezi partnery společnosti Kerio Technologies spolupracujícími na vývoji technologií patří společnosti Network Associates a Internet Security Systems.

Kontakty:

Tomáš Vávra
Sales and Marketing Manager, tvavra@kerio.com
Kerio Technologies ČR, Anglické nábřeží 1/2434, Plzeň, Tel.: +420 377 338 901, www.kerio.cz

Radek Kubeš
Account Manager, radek.kubes@vir­klis.cz, Mobil: +420 777 728 084
PR Agentura Virklis, Pod Nuselskými schody 3, Praha 2, Tel.: +420 241 742 675, www.virklis.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).