Hlavní navigace

Kevin Kennedy novým prezidentem a vrchním výkonným ředitelem Avaya

[Tisková zpráva] Praha, 4. listopadu 2008. – Společnost Avaya oznamuje, že Kevin Kennedy se s platností od ledna 2009 stane novým prezidentem a vrchním výkonným ředitelem společnosti. K. Kennedy je v současnosti vrchním výkonným ředitelem společnosti JDS Uniphase a členem jejího představenstva. Ve společnosti JDSU zůstane do nástupu do Avaya. Avaya rovněž oznámila, že Charles Giancarlo se stane předsedou představenstva, jakmile K. Kennedy převezme pozici vrchního výkonného ředitele.

Sdílet

„Kevin Kennedy přiináší do Avaya hluboké znalosti podnikových komunikací a rozsáhlé manažerské zkušenosti,“ řekl Charles Giancarlo, prezident a vrchní výkonný ředitel společnosti Avaya. „Do Avaya nastupuje v okamžiku, kdy máme pevnou pozici na trhu. K. Kennedy povede Avaya k ještě větším úspěchům a rozvine naši strategii a schopnosti, abychom pro naše partnery byli vyhledávaným partnerem pro podnikové komunikace.“

Před nástupem do JDSU pracoval K. Kennedy jako vrchní provozní ředitel společnosti Openwave Systems. Rovněž působil osm let v Cisco Systems, naposledy v pozici senior viceprezidenta pro Service Provider Line v divizi Business and Software Technologies. K. Kennedy strávil 17 let v laboratořích AT&T Bell. V roce 1987 byl členem výboru pro vědu, vesmír a technologie při Sněmovně reprezentantů USA. K. Kennedy je členem představenstva společností Polycom a KLA-Tencor a členem sboru regentů na univerzitě Loyola Marymount. Je držitelem titulu B.S. z univerzity Lehigh University v Pensylvánii a titulů M.S. a Ph.D. z univerzity Rutgers.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).