Hlavní navigace

Kingston Digital představuje paměťové karty CompactFlash Ultimate 600x

[Tisková zpráva] Vysokorychlostní karty s velkou kapacitou pracují v režimu UDMA 6 a podporují tak výkonnost špičkových digitálních zrcadlovek

Sdílet

Sunbury-on-Thames, UK – 29. září 2010 – Kingston Digital Europe Ltd, dceřiná společnost Kingston Technology Company, Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě, dnes oznámila uvedení paměťové karty CompactFlash (CF) Ultimate 600×. Karty CompactFlash Ultimate 600× podporují režim přenosu dat UDMA 6 a nabízejí rychlosti čtení a zápisu až 90 MB/s – jedná se tak o nejrychlejší paměťové karty společnosti Kingston Technology, které díky tomu významně podporují možnosti high-endových digitálních fotoaparátů a dalších zařízení.

„Karty Kingston CF Ultimate 600× jsou ideální volbou pro fotografy, kteří fotí v tzv. dávkovém režimu. V situacích, jako jsou například svatby nebo sportovní události, může právě schopnost sejmout záběry v rychlém postupném sledu znamenat rozdíl mezi možností zachytit dokonalý záběr nebo jej propásnout,“ řekl Steve Hall, ředitel vývoje flash produktů pro EMEA ve společnosti Kingston. „Je nám potěšením obohatit naši rodinu karet CompactFlash o modely s rychlostí 600×, které doplňují karty 266× Ultimate a 133× Elite Pro™.”

Paměťové karty Kingston CF Ultimate 600× jsou k dispozici v kapacitách 16 GB a 32 GB, které jsou dostatečné pro podporu souborů o velkém objemu, kdy se fotografie snímají ve formátu RAW nebo videa ve vysokém rozlišení (HD). Při použití ve spojení s fotoaparáty a čtečkami, které dokáží pracovat v režimu UDMA 6, dosahují tyto karty rychlostí vyjádřených jako 600× pro zápis i čtení, což je výrazně vyšší přenosová rychlost než u jejich předchozích generací. A pro větší klid duše patří ke kartám CF Ultimate 600× možnost bezplatně si stáhnout software pro obnovu dat od společnosti MediaRECOVER®.

Paměťové karty Kingston CompactFlash Ultimate 600× (označení modelu: CF/XXGB-U3) mají doživotní záruku a nepřetržitou technickou podporu. Podrobnější informace můžete získat na webových stránkách společnosti Kingston na adrese www.kingston.com/flash.

Vlastnosti a technické údaje paměťových karet Kingston CompactFlash Ultimate 600×:

  • Kapacity*: 16 GB, 32 GB
  • Rozměry: 36,4 mm x 42,8 mm x 3,3 mm (1,43" x 1,68" x 0,13") – CF Type I
  • Rychlost: 90 MB/s čtení, 90 MB/s zápis
  • Aplikace pro obnovu dat: software MediaRECOVER pro obnovu dat k dispozici ke stažení (kompatibilní s Windows/Mac)
  • Provozní teploty: 0o až 60o C (32o až 140o F)
  • Teploty pro skladování: –20o až 85o C (-4o až 185o F)
  • Standardizace: splňuje specifikační standardy CompactFlash Association
  • Snadnost použití: plug-and-play
  • Záruka: doživotní záruka
  • Úspornost: režim automatického spánku šetří baterie obslužného systému

* Část z uvedených kapacit na paměťových zařízeních typu flash je využita pro formátování a další funkce, a není proto k dispozici pro ukládání dat. V důsledku toho je skutečná kapacita dostupná pro ukládání dat nižší, než je uvedeno na produktech. Podrobnější informace naleznete v Průvodci pro flash paměti společnosti Kingston na adrese: kingston.com/flash_m­emory_guide.

Rychlost se může lišit v závislosti na hostitelském zařízení a jeho konfiguraci.