Hlavní navigace

Kingston Digital představuje novou generaci cenově dostupných SSD disků pro spotřebitele

[Tisková zpráva] Cenově nejefektivnější způsob, jak zvýšit výkon počítače. Produktová řada je rozšířena o nový model SSDNow V100 s kapacitou 256 GB. Optimalizovaný ovladač a vylepšené technologie flash pamětí umožňují dosáhnout vyššího výkonu.

Sdílet

Sunbury-on-Thames, UK – 8. listopadu 2010 – Kingston Digital Europe Ltd, dceřiná společnost Kingston Technology Company, Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě, dnes oznámila uvedení disků SSDNow V100, které jsou nejnovějším přírůstkem do řady pevných paměťových úložišť SSD (solid-state drive) s označením SSDNow. SSD disky Kingston® SSDNow V100 jsou určeny pro běžné spotřebitele a představují nejlepší způsob, jak zvýšit výkon počítače za co nejnižší náklady – a to jak u stolních PC, tak i notebooků – a není přitom nutné měnit celý systém.

Disky Kingston SSDNow V100 rozšiřují řadu SSDNow o nově přidané modely pro spotřebitele nabízející kapacitu 256 GB. Nové disky SSDNow V100 jsou k dispozici současně v kapacitách 64 GB a 128 GB, všechny podporují funkci TRIM, se kterou pracují Windows® 7, jsou vybaveny novým optimalizovaným ovladačem a vyznačují se vyspělou technologií výroby pamětí typu flash, která zaručuje vyšší rychlost čtení i zápisu. Spotřebitelé, kteří hledají způsob, jak prodloužit dobu použitelnosti svých stávajících počítačů, si při použití nového disku SSDNow V100 jednoznačně povšimnou celkově rychlejšího startu operačního systému, kratšího spouštění aplikací a tedy i celkově lepší uživatelské odezvy při používání počítače.

„Jsme rozhodnuti stimulovat a podporovat spotřebitele, kteří chtějí vylepšit své počítače, formou nabídky nejrůznějších sad pro upgrade, jež budou obsahovat software pro klonování disků a veškeré příslušenství nezbytné pro přechod z pevného disku stolního PC nebo notebooku na SSD disk,“ řekl Steve Hall, ředitel vývoje flash produktů pro EMEA ve společnosti Kingston Technology. „Naše nové disky SSDNow V100 právě tento předpoklad naprosto splňují, protože představují cenově dostupný způsob upgradu počítače s nejlepším poměrem přidané hodnoty a ceny.“

Disky Kingston SSDNow V100 se dodávají buď jako samostatné disky nebo jako sady určené pro upgrade počítače. Sada pro upgrade stolního PC obsahuje SSD disk, software pro klonování, kabely (datové i napájecí pro rozhraní SATA) a 3,5" montážní rámeček pro disk včetně šroubků. Sada pro upgrade notebooků obsahuje SSD disk, software pro klonování a 2,5" externí rámeček, který umožňuje nahrazený pevný disk používat jako další ukládací zařízení.

Disky Kingston SSDNow mají tříletou záruku a okamžitou nepřetržitou technickou podporu. Podrobnější informace můžete získat na webových stránkách společnosti Kingston na adrese www.kingston.com/flash.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).