Hlavní navigace

Kingston Digital představuje rychlý a stylový USB flash disk v pogumovaném pouzdře

[Tisková zpráva] Vysoké rychlosti přenosu dat: 30 MB/s pro čtení a 20 MB/s pro zápis. Trvanlivý a odolný kryt s pogumovaným povrchem poskytuje zvýšenou ochranu.

Sdílet

Sunbury-on-Thames – 16. listopadu 2010  – Kingston Digital Europe Ltd, dceřiná společnost Kingston Technology Company, Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě, dnes oznámila uvedení nového USB flash disku Kingston® DataTraveler® R500 – stylového, rychlého a odolného. Disk Kingston DataTraveler R500 uživatelům nabízí vysokou rychlost přenosu dat a odolnou pogumovanou konstrukci. 

      „Tento model představuje ideální volbu například pro fotografy nebo grafické designéry, kteří chtějí ukládat a sdílet fotografie a videa ve vysokém rozlišení, objemné dokumenty, prezentace nebo hudbu,“ řekl Steve Hall, ředitel vývoje flash produktů pro EMEA ve společnosti Kingston Technology. „Toto je ten pravý USB flash disk pro ty, kdo žádají rychlý přenos dat a robustní design.“ 

      Flash disk Kingston DataTraveler R500 dosahuje vysoké rychlosti přenosu dat až 30 MB/s při čtení a 20 MB/s při zápisu. Je k dispozici v kapacitách 16, 32 a 64 GB. Model Kingston DataTraveler R500 má pětiletou záruku, nepřetržitou technickou podporu a vyznačuje se osvědčenou spolehlivostí produktů značky Kingston. 

Prohlédněte si nové internetové stránky společnosti Kingston pro spotřebitele – jsou plné novinek, soutěží, tipů a triků: www.rememberkin­gston.com 

 O společnosti Kingston Digital, Inc. 

Kingston Digital, Inc. („KDI“), zajišťující výrobu a distribuci pamětí typu flash, je dceřinou společností Kingston Technology Company, Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě. KDI byla založena v roce 2008 a její sídlo je v kalifornském Fountain Valley ve Spojených státech. Další informace můžete získat na internetové adrese www.kingston.com/e­urope nebo na telefonním čísle +44 (0)1932 738888.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).