Hlavní navigace

Kingston Technology dodává HyperX Genesis s novým pasivním chladičem

[Tisková zpráva] Nový vzhled původního paměťového modulu HyperX, kterým to všechno začalo

Sdílet

Sunbury-on-Thames, UK – 7.března 2011 – Kingston Technology Europe Ltd, dceřiná společnost Kingston Technology Company Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě, dnes oznámila nový vzhled svých pamětí pro počítačové nadšence Kingston HyperX® Genesis. Nový vzhled se vyznačuje tradiční modrou barvou s perfrovanou úpravou v military stylu podél horního okraje, podobně jako je to u modulů Genesis Special Edition Grey vyráběných speciálně pro platformu Intel® P67 Sandy Bridge.

      Kingston začíná všechny zástupce rodiny Genesis — které se vyrábějí s frekvencí od 1333MHz do 2133MHz a jsou dostupné v jedno- , dvou-  i tříkanálových konfiguracích — dodávat s novým vzhledem pasivního chladiče. Všechna produktová čísla zůstanou stejná.  Více informací a vzhled nových pamětí najdete na www.kingston.com/hy­perx/products/khx_ddr3­.asp.

      Paměťové moduly HyperX společnosti Kingston mají doživotní záruku a bezplatnou nepřetržitou technickou podporu. 

O společnosti Kingston Technology Company, Inc. 

Společnost Kingston Technology Company, Inc. je největším nezávislým výrobcem paměťových produktů na světě. Kingston vyvíjí, vyrábí  a zajišťuje distribuci paměťových produktů pro stolní  počítače, notebooky, servery a tiskárny, dále flash pamětí  pro PDA, mobilní telefony, digitální fotoaparáty a MP3 přehrávače. Společnost Kingston má díky celosvětové síti dceřiných a přidružených společností výrobní závody v Kalifornii, na Taiwanu a v Číně a její obchodní zastoupení jsou ve Spojených státech, v Evropě, Rusku, Turecku, na Ukrajině, v Austrálii, Indii, Taiwanu, Číně a Latinské Americe. Další informace můžete získat na telefonním čísle +44 (0)1932 738888 nebo na internetové adrese www.kingston.com/e­urope.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).