Hlavní navigace

Kingston Technology představuje speciální edici paměťových modulů HyperX

[Tisková zpráva] Vysoce výkonné paměti pro platformu Intel P67 Sandy Bridge. Speciální šedá edice HyperX Genesis Special Edition Grey doplňuje rodinu modulů HyperX o stylový a nový design.

Sdílet

 International CES 2011 Las Vegas, NV – 5. ledna 2011 – Kingston Technology Europe Ltd, dceřiná společnost Kingston Technology Company Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě, dnes oznámila uvedení speciální šedé edice paměťových modulů Kingston HyperX® Genesis Special Edition Grey. Sady vysoce výkonných dvoukanálových pamětí jsou navrženy pro použití ve spojení s novými základními deskami s platformou Intel® P67 Sandy Bridge a rovněž se stávajícími systémy, které jsou postaveny na platformě P55. 

      „Moderní design a vzhled těchto pamětí podtrhuje stylové provedení nových černých a šedých základních desek P67, které se právě dostávají na trh,“ řekl Marcin Gaczor, tiskový mluvčí společnosti Kingston pro Českou republiku. „Výchozí taktovací kmitočty těchto výkonných pamětí jsou 2133 MHz a 1600 MHz, takže tyto nové přírůstky do rodiny produktů HyperX splňují požadavky široké škály uživatelů – od počítačových nadšenců soupeřících o dosažení nejrychlejšího skóre v benchmarkových testech až po sváteční hráče.“ 

      Speciální  šedá edice paměťových modulů HyperX Genesis Special Edition Grey je k dispozici v sadách v provedení DDR3 s frekvencí 2133 MHz a 1600 MHz a kapacitou 4 GB. Paměťové moduly HyperX společnosti Kingston mají doživotní záruku a bezplatnou nepřetržitou technickou podporu. Další podrobné informace můžete získat na webových stránkách společnosti Kingston na adrese www.kingston.com/e­urope.