Hlavní navigace

KINOMANIA SPOUŠTÍ VIDEOPŮJČOVNU NA PORTÁLU iDNES.cz S JEDNODUŠŠÍM ROZHRANÍM PRO UŽIVATELE

[Tisková zpráva] Největší česká a slovenská síť on-line videopůjčoven Kinomania se rozšiřuje o další partnerskou videopůjčovnu na portálu iDNES.cz. (http://kinomania.idnes.cz) Síť videopůjčoven tak rozšířila svoje pokrytí až na 74% české internetové populace. Seznam všech půjčoven lze nalézt na adresách www.kinomania.cz a www.kinomania.sk.

Sdílet

„Vývoj broadbandového připojení v ČR nám umožňuje zjednodušit přístup uživatelů k titulům. Na portálu iDNES.cz mohou návštěvníci poprvé stahovat filmy bez nutnosti instalace dodatečného softwaru. Tituly z Kinománie tak budou k dispozici i pro uživatelé, kteří nemohou nebo nechtějí instalovat software pro stahováni titulů – Download Manager.“ říká Róbert Mitka, výkonný ředitel společnosti Národní broadbandová knihovna a.s., provozující síť Kinomania.

Na adrese http://kinoma­nia.idnes.cz si návštěvníci mohou vypůjčit téměř 250 filmů ze všech kategorií – komedie, dokumenty, drama, horory, nechybí ani filmy pro děti. Oblíbené seriály TV Prima – Bazén, Letiště a Velmi křehké vztahy jsou k dispozici ke stažení zdarma.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).