Hlavní navigace

Klikniavolej.cz expanduje na Slovensko

[Tisková zpráva] Praha, 2. března 2009 - Služba Klikniavolej.cz se postupně rozšiřuje i na Slovensko. Zájem Slováků o služby Klikniavolej.cz neustále roste. Nejvíce hovorů směrovaných do zahraničí jde právě na Slovensko.

Sdílet

„Jelikož stoupá počet zaregistrovaných slovenských uživatelů, spustili jsme na doméně Klikniavolaj.sk slovenskou verzi stránek. Jedná se tak o pátý jazyk, do kterého je Klikni a volej přeložené. Tento rok bychom rádi přidali Slovensko do zemí, ze kterých bude možné volat a psát SMS a uživatel se bude identifikovat svým slovenským telefonním číslem. Nyní je možné levně volat na pevné linky i mobily pouze z českých telefonních čísel,“ vysvětluje Jan Fencl, manažer projektu Klikniavolej.cz.

Klikniavolej.cz již nabízí službu SMS terminace do slovenských mobilních sítí. Provozovatelé internetových stránek s SMS bránou tak mohou prostřednictvím Klikniavolej.cz posílat velké množství SMS na Slovensko již od 0,65 Kč bez DPH. Nabídkou terminace SMS tak Klikniavolej.cz rozšiřuje vedle volání pro koncové uživatele také služby pro firemní zákazníky. SMS brána je dostupná pro každého. Neplatí se žádné aktivační poplatky ani měsíční paušál. Implementace připojení Klikniavolej.cz SMS brány k partnerskému webu je velmi jednoduchá.

O vysokém zájmu o zasílání SMS zpráv do slovenských mobilních sítí svědčí úspěch speciální valentýnská akce, kterou připravilo Klikniavolej.cz spolu s komunitním serverem Ukažse.cz: bezplatné valentýnské posílání SMS zpráv. Za valentýnský víkend poslali uživatelé nejen z České republiky, ale i ze Slovenska tisíce zamilovaných SMS zpráv.

Projetk Klikniavolej.cz, spuštěný v listopadu 2008, je alternativou pro levnější volání do zahraničí a na české pevné linky. Uživatel potřebuje pouze svůj telefon, neinstaluje speciální software, nemusí mít vysokorychlostní internetové připojení, mikrofon se sluchátky nebo IP telefon. Stačí jednoduchá registrace a pak již může využívat sazeb, které jsou oproti běžným operátorům až o devadesát procent nižší. Významné úspory nabízí nejen u vnitrostátních hovorů, ale i při volání do zahraničí, např. minuta hovoru do zemí EU nebo USA stojí 1,19 Kč včetně DPH.

O mediální skupině MAFRA:
Mediální skupina MAFRA sdružuje pod svou střechou produkty ze všech oblastí mediálního trhu. Vlajkovou lodí je nejčtenější seriózní deník Mladá fronta DNES, druhým deníkem ve skupině jsou Lidové noviny a dále bezplatný deník Metro. Zpravodajské portfolio doplňují nejdůvěryhodnější zpravodajský portál iDNES.cz a server Lidovky.cz. Do skupiny patří i dvě pražská rádia – Expresradio 90,3 FM a Rádio Classic FM, hudebně-společenský časopis Filter, lifestylový časopis Yop!, časopisy Svět mobilů a Mobilhry a hudební televize Óčko.