Hlavní navigace

klikniavolej.cz mění provozovatele služby a představuje novou službu vouchery.cz

[Tisková zpráva] Internetová telekomunikační služba klikniavolej.cz změnila od 1. února 2011 svého provozovatele. Bývalý provozovatel, společnost MAFRA, a.s., se dohodla na prodeji této služby společnosti klikniavolej.cz, s.r.o.

Sdílet

„Chtěli bychom své zákazníky ujistit, že ačkoliv došlo ke změně provozovatele, služby jsou poskytovány stejným způsobem a ve stejném rozsahu a kvalitě jako doposud. Zároveň se chystáme své služby více rozšiřovat,“ vysvětluje výkonný ředitel společnosti klikniavolej.cz, s.r.o. Jan Fencl, který službu s Mafrou v roce 2008 zakládal. Dále dodává, že zůstává stejný tým pracovníků a nový provozovatel převzal veškeré povinnosti a závazky vyplývající z dosavadních obchodních podmínek. Nemění se ceny za volání a odesílání SMS zpráv do všech nabízených destinací. 

Službu klikniavolej.cz si uživatelé oblíbili díky levnému telefonování a rychlému posílání SMS zpráv  
a přitom se vždy identifikují vlas­tním telefonním číslem. 

Současně od 8. února 2011 byla spuštěna nová služba vouchery.cz.

„Doposud mohli naši uživatelé ušetřit na volání a odesílání SMS zpráv a nyní s námi ušetří  
i při nákupu jakéhokoliv nabízeného zboží pomocí našich slevových voucherů. Narozdíl  
od ostatních slevových serverů nabízíme vouchery svým zákazníkům zcela zdarma. Inzerující si může nastavit výši slevy podle svého uvážení a neplatí žádné provize z prodeje,“ představuje službu  
Jan Fencl. Registrovat se do služby vouchery.cz může kdokoliv, následně podle zadaného bydliště jsou mu přednostně zobrazovány vouchery z jeho regionu.  
 
 
 

O společnosti klikniavolej.cz, s.r.o.: 

Společnost klikniavolej.cz, s.r.o. provozuje telekomunikač­ní službu klikniavolej.cz a slevový portál vouchery.cz.  

Klikniavolej.cz nabízí významné úspory nejen u vnitrostátních, ale i na mezinárodních hovorech. Volání mezi pevnými linkami v České republice a do vybraných zahraničních destinací (např. celá EU, USA, Čína) stojí pouze 1 Kč za minutu.

Další oblíbenou službou je levné odesílání SMS zpráv se zvoleným číselným nebo textovým identifikátorem. Neplatí se žádné aktivační poplatky ani měsíční paušál. Cena jedné SMS zprávy je  
od 0,65 Kč. Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Klikniavolej.cz nabízí Zelenou linku nebo SMS vizitku, kdy potenciální nebo stávající zákazník může zaregistrovanou firmu kontaktovat zdarma přímo z jejího webu.