Hlavní navigace

Klikniavolej.cz nabízí SMS bránu pro váš web za velkoobchodní ceny

[Tisková zpráva] Klikniavolej.cz, služba s levným voláním na pevné linky i mobily, představuje další novinku. Pro partnerské weby nyní technicky zajišťuje terminaci SMS s nízkou cenou do českých i slovenských mobilních sítí. Provozovatelé internetových stránek s SMS branou tak mohou prostřednictvím Klikniavolej.cz posílat velké množství SMS již od 0,65 Kč bez DPH. Nabídkou terminace SMS tak Klikniavolej.cz rozšiřuje vedle volání pro koncové uživatele také služby pro firemní zákazníky.

Sdílet

Klikniavolej.cz, služba iDNES.cz, jejímž provozovatelem je MAFRA, a. s., přináší řešení kvalitní SMS terminace pro weby zabývající se SMS službami. SMS brána Klikniavolej.cz je dostupná pro každého. Neplatí se žádné aktivační poplatky ani měsíční paušál. Implementace připojení Klikniavolej.cz SMS brány k partnerskému webu je velmi jednoduchá. Ceny odeslaných SMS do českých i slovenských SMS sítí začínají na 0,65 Kč bez DPH a jsou závislé na množství odeslaných SMS za kalendářní měsíc.

„Službu Klikniavolej.cz si uživatelé oblíbili díky levnému telefonování a posílání SMS zpráv, ve kterých se identifikují vlastním telefonním číslem. V SMS službách vidíme velký potenciál, proto jsme pro letošní rok připravili několik novinek. Klikni a volej SMS brána, která je dostupná pro všechny webmastery, je první z nich“, vysvětluje Jan Fencl, manažer projektu Klikniavolej.cz.

Ve své SMS bráně si může partnerský web nastavit alfanumerický identifikátor, kterým může být název webu nebo firmy, pod kterým se budou SMS zprávy identifikovat příjemcům.

Jak si službu aktivuji?

  1. Po kliknutí na www.klikniavo­lej.cz/registra­ce.asp si otevřete firemní účet.
  2. Dobijte si kredit na Váš nově otevřený firemní Klikni a volej účet. Naše platební brána nabízí platbu bankovním převodem a kreditní kartou.
  3. Kontaktujte nás na support@klikni­avolej.cz nebo na telefonním čísle +420 225 064 366, po sdělení vašeho přihlašovacího jména vám SMS bránu aktivujeme. Dále si můžete vybrat alfanumerický identifikátor (max.12 znaků). Identifikátor může být např. název vašeho webu, firmy (KlikniSMS, Mafra as). Je zakázáno používat slovo, které je v rozporu se zákonem, dobrými mravy nebo poctivým konkurenčním bojem.
  4. Na váš email obdržíte ID a heslo, které budete používat při posílání SMS přes bránu Klikni a volej.
  5. Poté je nutné naprogramovat změny, které jsou popsány v pdf souboru, který od nás obdržíte.

Klikniavolej.cz nabízí významné úspory nejen u vnitrostátních hovorů, kde mezi pevnými linkami v České republice uživatel za minutu hovoru zaplatí 1,19 Kč včetně DPH. Při volání do zahraničí, např. minuta hovoru do zemí EU nebo USA stojí 1,19 Kč včetně DPH, při volání z pevné linky.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).