Hlavní navigace

Klub Nikon Web Shop, další bonus pro zákazníky

[Tisková zpráva]

Sdílet

Klub Nikon Web Shop, další bonus pro zákazníky

Počínaje dnešním dnem zahájil aktivní činnost Klub Nikon Web Shop, společný projekt firem Nikon s.r.o. a NetCommerce s.r.o.

Klub je oceněním a současně také poděkováním nejen věrným zákazníkům za jejich loajalitu a projevenou přízeň značce Nikon, ale také všem ostatním „fotonadšencům“. Amatérům i profesionálům, kteří mají zájem o focení, nové technologie, foto postupy a produkty. Všichni zájemci o členství v klubu se mohou od úterý, 25. října 2005, zaregistrovat na stránkách http://shop.ni­kon.cz/. Každý nový člen obdrží ihned po registraci malý dárek a současně má také jedinečnou příležitost získat zcela zdarma digitální fotoaparát Nikon D70s.

Co bylo důvodem realizace této marketingové aktivity, jsme se zeptali zástupců obou spolupracujících firem. Pan Karel Uxa, Key Account Manager společnosti Nikon s.r.o., nám řekl:“ Hlavním důvodem zřízení Klubu Nikon Web Shop byla snaha poděkovat všem věrným příznivcům značky Nikon za jejich dosavadní i budoucí loajalitu a přízeň. Oceněním jejich zájmu je pak řada výhod a bonusů klubového členství.“ Pan Marek Picek, vedoucí internetového projektu Nikon Web Shop a současně také Klubu Nikon Web Shop, který je provozován společností NetCommerce s.r.o., nám odpověděl: „Naším cílem je poskytnout českému zákazníkovi co nejvíce informací o produktech značky Nikon. Dále zabezpečujeme pravidelný informační servis o novinkách ve fototechnologiích a postupech. Nyní, v souvislosti se založením klubu, se snažíme představit veškeré výhody a bonusy, které klubové členství nabízí.“

Zástupci Klubu Nikon Web Shop říkají: Foťte s námi! A co Vy? S kým fotíte Vy?