Hlavní navigace

Kluci v akci slaví narozeniny – 200. díl v pondělí 20. září na ČT1

[Tisková zpráva] Oslavte s námi narozeniny oblíbeného kulinářského pořadu v pondělí 20. září na ČT1 v 17:30! Po pěti letech vysílání dospěli Kluci v akci k výročnímu 200. dílu. V tuto chvíli mají na kontě kolem sedmi set receptů a mnoho cest i významných hostů. Připravil M. Froyda.

Sdílet

Už pět let s radostí a nadšením vaří Ondřej Slanina a Filip Sajler pro diváky České televize krmě prosté i labužnické. Se svým, dnes už legendárním, cestovním stolem objeli kus České republiky, vařili na horách, chalupách, zámcích i hradech, podnikli i deset cest do zahraničí.

Pro pondělní výroční slavnostní stůl chystají dobroty domácí kuchyně: do křupava pečenou narozeninovou kachničku, lahodná žebírka a ještě něco navíc – sestřih zajímavých momentů, v němž se vrátíme na samotný začátek kuchtění a s vařením proletíme celých pět let. Za tu dobu se nám oba kluci oženili, Filip má přírůstek do rodiny, Ondřej na své váze. Jádro štábu je celých pět let neměnné, stále vesele naladěné a plné nových nápadů.

„Mohu slíbit, že i nadcházející díly budou přitažlivé pro oko i chuť. Točili a vařili jsme na Svatováclavské vinici Pražského hradu, v Holašovicích – vesničce UNESCO, zaznamenali jsme hon na divoké husy i husitské slavnosti v Táboře,.“ zve spoluautorka pořadu Maria Froydová ke sledování dalších dílů oblíbeného kulinářského pořadu Kluci v akci.

Oslava dvoustých narozenin je především oslava pro vás, věrné diváky, kteří pořad pravidelně sledujete. Díky ní se mohou kluci s vámi dělit o své umění a předávat dobrou náladu do vašich kuchyní a k vašemu stolu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).