Hlavní navigace

Vyjádřete své nejvnitřnější ego pomocí kolekce Logitech Fantasy

[Tisková zpráva] Oblíbené myši Logitech jsou nyní k dispozici v zářivých barvách a bizarních vzorech, které roznítí vaši představivost

Sdílet

Praha — 31. srpna 2010 — Dnes společnost Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) představila kolekci Logitech® Fantasy Collection, která obsahuje kolekci různých myší v pestrých barvách s bizarními vzory, v nichž se mísí pohádková fantazie s temným tajemnem. Kolekce myší Fantasy je inspirována současnými trendy v módě a pop-kultuře, a umožňuje člověku vyjádřit svou osobnost a vytvořit si tak vlastní image, který je stejně barevný a jedinečný jako on sám.

„Kolekce Fantasy dodává naší výjimečné kolekci myší trochu šibalství a rozvernosti“, řekla Rory Dooleyová, viceprezidentka a generální ředitelka obchodního oddělení pro ovládací zařízení. „Široká škála barev a vzorů, v níž se odrážejí současné trendy, je zárukou toho, že každý si najde takovou myš, která se k němu bude skvěle hodit.“

Barevné spirály a hravé vzory
Série myší Fantasy Collection se vyznačuje pestrou směsicí barev a vzorů které roznítí a uvolní vaši představivost. Patří sem například vzory Fleur Dark (Tmavá lilie), Blue Swirl (Modrý vír) nebo Pink Balance (Růžová rovnováha).

  • Fleur Dark vyvolává dojem pohybu a tklivosti, která vašemu počítači dodá břitkou eleganci doplněnou spletitými vzory s architektonickou výzdobou.
  • Blue Swirl je vybídkou k tomu, aby se člověk nechal unášet fantazií. Asymetrické překrývající se kruhy, které připomínají vlnový efekt na klidné hladině rybníka, na niž dopadla jediná kapka vody, vás strhnou do svého víru.
  • Pink Balance je vzor inspirovaný krouživým pohybem letadla pohybujícího se vysoko nad zemí. Tento hravý vzor je navržen tak, aby každému počítači dodal veselé a smělé vzezření. K barvám v kolekci myší Fantasy patří karmínově rudá, růžová, modrá a jemně fialová — abychom vyjmenovali alespoň některé. Více informací o dostupných barvách a vzorech najdete na stránkách www.logitech.com/co­lorcollection .

Cena a dostupnost
Kolekce Fantasy vám za přijatelnou cenu nabízí možnost osobně se projevit. Všechny myši se budou prodávat za jednotnou cenu pouze 840Kč. Nové vzory jsou v obchodech i na internetu k dispozici od začátku září. Více informací najdete na stránkách www.logitech.com.

O společnosti Logitech
Logitech je předním světovým výrobcem produktů, které umožňují lidem sdílet s jejich blízkými digitální zážitky. Hardware a software společnosti Logitech zahrnuje nejrůznější počítačové, komunikační a zábavní platformy a přináší vyšší kvalitu při ovládání počítače, poslechu hudby, sledování filmů, hraní her, využívání sociálních sítí, audiovizuální komunikaci přes internet, v oblasti bezpečnostních video systémů a při ovládání zařízení pro domácí zábavu. Společnost Logitech International byla založena v roce 1981 a je registrována ve Švýcarsku; její akcie se obchodují na švýcarské burze SIX (LOGN) a na americké burze Nasdaq Global Select Market (LOGI).